Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az aktuális(2021)...

Mennyi az aktuális(2021) fizetés a Mercedes gyárban?

Figyelt kérdés

Elsősorban a karosszéria üzemben szeretnék elhelyezkedni, de általánosságban a gyári "egyszerű" dolgozók fizetése érdekelne.

Illetve, esetleg valaki tud-e arról, hogy C1 angol ér-e ott valamit?



2021. ápr. 8. 18:42
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
76%
tulora nelkul is megvan a sori netto 320-330 csak bele is kene latnotok
2021. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
17%
Persze hogy megvan :DDDD Nyilván.
2021. ápr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
84%
Volt kollégám dolgozott ott nemrég. 250 körül kapott kézhez.
2021. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
58%

Már megint egy 26 éves takonykóc aki mérnöknek hiszi magát, mert ketessel átbukdácsolt egy Bsc szakot. És még tajparaszt is. Nem érted, hogy műszakpótlékokkal és hétvégi túlórákkal keresnek gyári dolgozók 3-400 nettókat? És ez egyáltalán nem kirívó eset nálunk is így van ez. Te meg meresszed a p1csádat 400 nettóért egy székben a számítógéped képernyőjét bámulva és közben nézd le a termelésben dolgozókat mert te "mérnök" vagy. 😂

Gratulálok, remélem majd elmúlik.

2021. ápr. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
32%
Ebből is látszik, hogy a mérnöki munka és tudás olyan messze áll tőled, mint ide Kenya, és még büszke is vagy a tudatlanságodra. És elvárod, hogy ne nézzenek le.
2021. ápr. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
33%

#14+15: Imádom hogy itt mindenki jobban ismer engem, mint saját magamat.


Gondolom savanyú a szőlő.

Senki nem nézte le a termelésben dolgozókat. Együtt dolgozom velük itt is napi szinten. Bármelyiket megkérdezed, azt fogja mondani hogy messze a legnormálisabbak közé tartozom, kölcsönösen tisztelettel beszélünk egymással. nem tudom melyik részéből jött le az, hogy lenézem.


Tajparaszt? Melyik része nem tetszett amit leírtam kedvesem? Mérnöki tudás távol áll tőlem? Miért? Mert elmeséltem, hogy hogyan kell operátori fizetést meghatározni?


Szóval itt személyeskedtek, semmi mást nem csináltok. Kérdésre mint válasz, továbbra is fenntartom azt, amit eddig írtam.

De te is kimondtad, csak teljesen hülye vagy felismerni... "Műszakpótlékokkal meg hétvégi túlórával van meg a 400 nettó".


Menj el bármiylen céghez. BÁRMILYENHEZ. Operátori vagy fizikai állományban lévő bér az nem haviban fixben van meghatározva, hanem órabérben. Úgyhogy dobálózzál itt, hogy 3 meg 400 nettó így meg úgy. Teljesen irreális képet ad. A kérdezőnek is Persze. 3-400 nettó megvan havi 280 órával, ha heti 6 napot 12 órázol? Oszd vissza órabérre légyszi.


Aztán ha valaki elmegy a gyárba operátornak, ledolgozza a heti 5*8 óráját (ami a normál!!!!!!!), megkapja a 200 ezres nettó fizetést, akkor meg majd megy a pislogás, mert hogy itt ilyen gyökerek mint TI, azt mondtátok, hogy nettó 400-at kapnak az operátorok.


Szóval hogy te is megértsd:

- Operátorok fizetését órabérben határozzuk meg. Pont ezért, ami miatt most itt vergődsz. Mert nem minden hónapban dolgoznak ugyan annyit. Van aki 160 órára kap 200 ezret, valaki 280 órára kap 400 ezret. Akkor? Mennyi az operátori fizetés??? ÓRABÉÉÉÉÉR.

- Ha már mindenképp havira kell lebontani, akkor ne azt add meg, amit 280 órával érsz el.


Ennyi. Én vagyok a hülye, de te ebből megmondtad milyen diplomám van, meg hogy hülye mérnök vagyok. Biztos én vagyok a hülye :D.


Marhára nem mindegy hogy a havi nettó 400 ezret 160 óra munkával, vagy 280 óra munkával vakarod össze...

2021. ápr. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az órabérük?
2021. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
6%
16: Mi a baj gyogyósom? Az a bajod, hogy gépkezelőként átlagban megkeresem a nettó 450 ezret egy gyárban te meg mérnökként a felét? :D Az a te bajod, hogy le vagy ragadva az órabéreknél. Sok gyár már bónuszokkal dobja meg azokat így elég szép keresetek vannak már gyárakban is a sorokon.
2021. máj. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
54%

#18: Marha nagyba van itt valaki :DD. És hány órát dolgozol a nettó 450 ezredért egy hónapban? Valamint mióta vagy a cégnél?


Még hogy én nézem le az operátorokat... Ez a gyűlölet ami árad belőled, hihetetlen. Csak fröcsögsz itt folyamatosan. Nem a témához vagy a kérdéshez szólsz hozzá, csak személyeskedsz, mert nem tudsz ész érveket felsorakoztatni.

De ja. Én vagyok a gyogyós...Én nekem van bajom veled...:D


Én az igazságot írtam le a 16-os válaszomban. Ha nem tetszik, kérlek írd meg melyik részével nem értesz egyet.


Szép keresetek vannak gyárakban is a soron.

Hát persze :D... Kérlek azonnal szóljon az, aki itthon elmegy bárhova fizikai állományba dolgozni betanított munkát, és elé tolnak egy nettó 2500-as - 3000-es órabért.


Ezt nem fogod fel... Ha 1000 Forint / órában dolgozol havi 26 napot 12 órában, akkor is össze szedsz 300 ezer feletti összeget. Akkor te jól keresel? Közel sem. Csak rohart sokat dolgozol egy szar órabérrel. Ez a nem mindegy.


Ezért ne magyarázzátok már azt egy egyszerű kérdezőnek, hogy operátorként haza lehet vinni 400 ezreket... Egyáltalán nem az az átlag fizetés... Meg nem ez az alap.


Itt egy másik kérdés ugyan ebben a témában. Érdekes, ő csak 200-250 ezret ír.

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Akkor hova lett hirtelen a 400 meg 450 ezres fizetés?

2021. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
21%

Jajj közben rájöttem... Te vagy az az iditóta gépkezelő. Bocs. Mindent értek :D.

Légyszi ne válaszolj.

2021. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!