Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az aktuális(2021)...

Mennyi az aktuális(2021) fizetés a Mercedes gyárban?

Figyelt kérdés

Elsősorban a karosszéria üzemben szeretnék elhelyezkedni, de általánosságban a gyári "egyszerű" dolgozók fizetése érdekelne.

Illetve, esetleg valaki tud-e arról, hogy C1 angol ér-e ott valamit?



2021. ápr. 8. 18:42
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
25%
Javaslom, hogy számold ki, hogy 168 órával mennyit keresnél biodroidkám, aztán ha van eszed, sírva fakadsz mennyit keres rajtad a cég.
2021. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
35%
21: Kit érdekel mennyit keres rajtam a cég b+. A lényeg, hogy én elrakom havonta a 450 ezret és nem kell megszakadnom. 180 óra/hó munka elég hozzá
2021. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
14%
Tehát 3759 Ft a bruttó órabéred átlagosan a nyóc általánosoddal droidként. Hihető.
2021. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
59%
Barátom műszakpótlékokról hallottál már? És profitorientált bónuszról? Esetleg túlórák mondanak valamit?
2021. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
12%
8 általánosod max neked van, a droidtól meg k:rva messze van a munkám agyatlan.
2021. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
25%

#25

Látom a droidoknak az átlagosan-szó nem mond semmit, mindegy, legyél boldog milyen sokra vitted.

2021. máj. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Tekintettel arra, hogy a válaszok átmentek egymás szidásába, úgy döntöttem, hogy amennyiben felvesznek, lefótózom az utalást. Illetve megírom, hogy az adott összeg, hogy tevődik össze. Mennyi túlóra mennyi pótlék stb. Remélhetőleg lesz akinek hasznos lesz. Hozzá kell tenni, én is úgy tudom, hogy nettó 300 van túlóra nélkül, műszakpótlékokkal.
2021. máj. 12. 14:49
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen reális.
2021. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Épp keresgéltem a merci gyárral kapcsolatban és szomorúan csak annyit találtam, hogy pár nemnormális veszekszik a saját fizetésén egy másik nemnormálissal (mert akivel vitázol, ugyanarra a szinte süllyedsz, mint amelyiken ő is van).


Engem ettől függetlenül tényleg érdekelne a pozíció&ott töltött időtől függően a fizetés, legyen az órabér, nettó/bruttó fizetés. Ha megvan a végösszeg meg egy össz óraszám, a hülye is ki tudja számolni, mennyi az órabér.

Ezt a 2, esetleg 3 adatot keresem már egy ideje, de 8-10 évesnél régebbi, vagy friss, de a levegőbe beszélő adatot találok csak.


Valamint kiemelném az oldal egy szabályzatát, csak úgy:

-"A kérdező is ember. Bár nem ismered és nem tudsz róla semmit, érzései biztosan vannak. Ezért a válaszod hangnemét úgy válaszd meg, hogy mást emberi méltóságában ne sérts meg!"

-"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki."

-"A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért a fiókod korlátozásra kerülhet, így ilyen válaszokat ne helyezz el oldalunkon!"

2021. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

2 műszakban dolgoztam a gyárban, 4-es bérkategóriában(sori dolgozó 2-es általában) - így két műszakban kerestem annyit,mint egy sori melós 3-ban(éjszakai pótlékok stb.) Ez üzemi technikus szint,de lehet innen hasonlítgatni,meg bruttó-nettózni. Cserébe hétvégéd az sosincs és a beled kitapossák a hülyeségekkel(nem is a fizikai munkákkal). Családbarát munkahely,mert a kollégáid lesznek az új családod. A gyerek felnő nélküled stb. :) Döntsétek el magatok,megéri-e. Nekem már nem érte meg.

[link]

2021. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!