Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az aktuális(2021)...

Mennyi az aktuális(2021) fizetés a Mercedes gyárban?

Figyelt kérdés

Elsősorban a karosszéria üzemben szeretnék elhelyezkedni, de általánosságban a gyári "egyszerű" dolgozók fizetése érdekelne.

Illetve, esetleg valaki tud-e arról, hogy C1 angol ér-e ott valamit?



2021. ápr. 8. 18:42
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
21%
Az én ajánlásom 3 és fél hónapig volt náluk, mire hozzám köptek egy olyan emailt, hogy "Sajnálattal közöljük blab bla bla, a felvételi folyamat lezárult bla bla bla". Több mint 3 hónap, érted? Pályakezdő, dolgozni akar, nincs tapasztalat se papir és ilyen undorító módon bánnak vele. Azt írták az első emailben, hogy beérkezési sorrendben hívják be az embereket. 3 és fél hónapja jött az email h meg kapták a jelentkezést(ajánlást) és majd felveszik velem a kapcsolatot. Haverom 3 héttel később lett beajánlva, 1 hétre rá kapta az emailt h beerkezett blablabla, 2 hónap után behivták őt. Engem miért nem? Hamarabb ért be a jelentkezés, tehet emailben már hazudtak. Akkor most mivan? Ennyire tisztességes az egész imo.
2021. szept. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
83%

Nem dolgoztam ott, nem ismerem a helyet, ismerősöm sincs.

#31-nek: Sok pályakezdő, végzettség nélküli ember van az országban, nem értem miért hiszed, hogy bármelyik cégnek is kapkodni kellene utánad. Tanulj valami szakmát, menj el szakmai gyakorlatra és majd utána esetleg remélheted, hogy felvesznek valami komolyabb helyre.

2021. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy tanulj, ha nincs elég pontod, pénz kell. Ha nem akarsz egy életre eladósodni, nem veszel fel diákhitelt. Ha anyád nem tudja fizetni, VAGY NINCS MUNKÁD, akkor bizony KELL az a diákhitel.


"Tanulj valami szakmát" mióta megritkították az OKJket tudodnte, milyen árakon vannak azok a képzések? Plusz persze a vizsgadíj, ami a legkevesebb az egészben...

2021. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
95%

Magyarorszagon ket szakma ingyen van. Ha nincs melod,akkor elvileg be vagy jelentve munkanelkulikent. Ha be vagy jelentve,jelentkezz kepzesekre. Mellesleg volt olyan kollega a Merciben a soron,aki a sajat nevet nem tudta leirni(mert nem tudott irni!),de a munkajat megcsinalta mert ilyen satu egyszerure vannak butitva a sori melok. Cserebe van a porges es a monoton melo,ho elejen meg a cca. 300 netto +cafeteria.

Visszaterve a tanulasra: amig a kifogasokat es nem a megoldasokat keresed,nem is lesz egyrol a kettore. Masreszrol Merciben mindenki darab darab szoval batran bombazhatod kethavonta az oneletrajzod,mert abban biztos lehetsz hogy kesobb nem fognak keresni mert a hozzad hasonlo nincs vegzettsegem,nem ertek semmihez emberkekbol RENGETEG van. Ne add fel, legyel pofatlan es kozben probald magad kepezni.

2021. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
21%

Hiába vagy bejelemtve munkanélküliként, ha előtte még nem dolgoztál nem kapsz semmit. 2 Haverom meg én majd egy évig voltunk ott és sose találtak semmit.


Egyébiránt: bszd meg magad ezzel az "amíg a kifogást keresed" dumával.

2021. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj haver,felőlem nyomhatod ezt a mártírkodást,de ez nem lendít előre az életben. Csak az nem dolgozik 2021-ben Kecskemét és környékén, aki nem akar. Lehet az első öt munkahelyed egy szemétdomb lesz, de legalább lesz tapasztalatod és hátha alakul egy ismerettségi háló is,ami által lehet jobb helyekre farolni. Én ugyanebben voltam tíz éve,annyi különbséggel, hogy egy világvége - Kecskeméttől 100km-re lévő faluból indultam és ma egy irodában meresztem a seggem gép előtt ülve. Alám se tolt senki semmit, magamnak kapartam ki - szóval rajtam ez a 'sajnáljatok nagyon mert milyen rossz mondóka' nem fog. De valóban, ha felmész a netre és egy random fórumra írkálod,hogy jaj mekkora kcsg a merci,a munkaügyi,azóórbán,az épp aktuális útáljukemberke, azzal amúgy előrébb vagy? Adtam egy tanácsot, ebből megragadtad a leghaszontalanabb lényeget. Nekem teljesen mindegy, hogy Te élsz-e vele vagy sem, de azért (szerintem) gondolkodj el rajta. Ja,és én voltam az,aki feltöltötte a fizetéséről a print screen-t ide, szóval mondhatni 'volt' közöm a mercihez ;D Jelentkeztem 10 évvel ezelőtt, felhívtak, voltam 2 interjún és felvettek. Mondjuk soron sosem dolgoztam, de ehhez lehet hozzájárult az is, hogy míg a mamahotelben szotyiztam és alkalmi munkákat vállaltam, jártam nyelvsuliba. Nem tudom,csak megint egy tipp. De megyek,és megbszom magam a dumámmal. Neked meg jó kesergést a sorsodon.
2021. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
73%
Ezt mondd a mercinek, ha kell feltöltök imgurra képet és belinkelem ide az elutasító emailrōl :D tipikus faszparasztagyar felfogás "csak akkor nem megy ha nem is akarod", az ilyeneket kéne bebaszni gázkamrába.
2021. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
64%
Másik helyen, utolsó interjún 4 napja voltam, önéletrajz alapján megfeleltem, interjúra mentem, csináltam tesztet, megfelelt, beszélgettünk, kérdezték, tudok-e hétfőn kezdeni, mondom persze, erre pénteken kapom az sms-t hogy sajnáljuk, de találtunk mást. Akkor mi az anyád vam te szerencsétlen baromarc? :D
2021. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a stílussal van gond. Nem tudom, csak tippelek az itteni hozzászólásaidból.. ;)
2021. szept. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Most felmerült az a kérdés, hogy mikor van a fizetés? Jól gondolom, hogy a hónap első hetében?
2021. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!