Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 1100ft nettó órábér kevés?

1100ft nettó órábér kevés?

Figyelt kérdés

1100ft nettó órábér, nem bejelentve, kevés vagy nem?


(Fizikai munka családi házban és körülötte, ásás, pakolás, sitt hordás, konténer feltöltés ilyesmik).



2021. ápr. 10. 10:06
A kérdező szavazást indított:
Kevés
Nem kevés
23 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy teljesen korrekt jó fizetés ilyen munkáért , ellenben ha te nem vagy elégedett ne vallalsz el, nem kötelező.
2021. ápr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Nehezebb, mint a legtöbb irodai munka, és unalmasabb is, viszont a fizetés hasonló. Nem tudom, nehéz eldönteni, hogy sok-e vagy kevés.
2021. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

munkához képest reális... nem igényel semmi szaktudást, bárki el tudja végezni.


Megélni édeskevés.

2021. ápr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Max fizikai tekintetben nehezebb... :) gondolkodást nagyon nem igenyel

Am ahhoz képest jó, de jövőt tervezni kevés vele.

2021. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
3-as nem igényel szaktudást az igaz, de sittet hordani, konténert pakolni napi 8 órában nem könnyű, ezért én jól megfizetném. Jobban, mint sok, irodában kávézgatót (tisztelet a kivételnek).
2021. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Kicsit részletesebben, pár hónapja már ott melózok, aki család a ismerőse, viszont azért vállaltam el rövidtávon mivel nyár elejétől sűrűbb lesz az életem és nem szerettem volna egy fix helyre elmenni ami esetlegesen sokkal kötöttebb lenne mikor ott hagynám,


Ez pont kapóra jött még pár hónapja, viszont elválaltam csináltam mert csak 1 pár hónapot szerettem volna ott dolgozni, viszont akkor én keveseltem az összeget a munka milyensége és megterhelése miatt.


Szóval így is úgy is abba hagynám, pusztán arra voltam kíváncsi ki hogy látja, mennyire megfelelő bér egy ilyen típusú munkáért.

2021. ápr. 10. 11:16
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
6-os, ha megy az ilyen munka és szereted is, lehet érdemesebb lenne inkább egy kőműves mellé szakmunkásnak elmenni. Van olyan, aki napi 10 ezer ft-ot fizet a segédmunkásainak, az gondold el, mondjuk havi 20 napra 200.000 Ft, de ha bevállalsz hétvégi melókat is, akkor 200 felett van. Gyakorlatilag az is hasonló fizikai munka, ott is kell sittet hordani, ásni, meg betonozni, falazni stb.
2021. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Adó-és TB csalás, nem mellesleg szánalmasan alacsony bér.
2021. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
8-as, szerintem az adócsalás mindenkinek egyértelmű volt, de jár a zöld a hatalmas felfedezésért :D
2021. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Fsms ***** válasza:
100%

Kicsit több baj is van vele. Tudom ez a mai magyar valóság.

Ki fizeti a tb ellátást?

Ha baleset éri vagy okoz munkavégzés közben, annak sok következménye lehet.

Nem lesz nyugdíja.

Egyszerűen nem fizetik ki a bért.

Gáz.

2021. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!