Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Személyes adatok kiadása...

Személyes adatok kiadása nélkül hogy a legegyszerűbb a fizetés mértékét bizonyítani egy idegen embernek?

Figyelt kérdés

Azért merült fel bennem a kérdés, mert ugye vannak itt napi szinten a "mennyi a fizetésed" kérdések és jellemzően 3 csoportot látok:

- keveset keres és igazat mond

- keveset keres és hazudik

- sokat keres, igazat mond és hazugnak nevezik/lepontozzák

Az utolsó kategória miatt jutott eszembe.



2021. ápr. 17. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell bizonygatni senkinek semmit. De ha valaki nagyon akarja, kiteheti a fiuetési SMSét, kitakarva a cég nevét.
2021. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Jah, és a negyedik kategória a nyilvánvaló troll.
2021. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

nekem is írták hogy tuti anyámmal lakok és munkanélküli dagadt disznó vagyok,nem keresek én 700at :D


gondoltam rá hogy feldobom a bérpapírty kitakarva az adatokat de akkor meg az lenne hogy photoshop

2021. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
bár ha el is hiszik, akkor meg az jön, hogy tuti proli kamionos vagyok, aki nem látja a családját, meg 14 órákat dolgozik, meg nélkülöz :D
2021. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
4: nekem a múltkor azzal jött egy idióta, hogy nem keresek én 700at,mert akkor már rég csináltam volna egy kftt :D meg biztos csak "szerencsés" vagyok.
2021. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
ja azt olvastam, annál a kérdésnél hordtak el mindennek engem is :D
2021. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy még jobb megoldás: le kell szarni az egészet. Nekem van jobb dolgom is, mint belemenni az értelmetlen vagdalkozásba, ami erre a témára jellemző. Arra meg főleg nincs energiám, hogy agyatlanoknak bizonygassam az igazamat, akik úgyis belekötnek mindenbe, mert ez az egyetlen örömük az életben. Nekem viszont van más örömforrásom is és inkább azzal foglalkozom.
2021. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Ó, ennél keresnek bőven többet is, nem kevesen. Bérszámfejtő vagyok (külsős), van némi rálátásom pártucat cég többszáz munkavállalójának a bérére. Plázás üzletbe ne menjetek eladónak :p.
2021. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

#8 telco/it szektorra van rálátásod?


egy kezdő (ebben a poziban, amúgy 7 év egyéb tapasztalat) product owner vagy project managernek bruttó 1m mennyire reális?


teljesen elégedett vagyok vele, de a bérsáv teteje ennek majdnem a duplája, valóban pár év szakmai tapasztalat ennyivel többet jelent?

2021. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

9: passz, nem vagyok HR-es, nem tudom, kinek mi az előélete vagy mennyi a tapasztalata...

"Product owner" ezzel amúgy idén találkoztam először, ha jól emlékszem br 800-1200e között, de amelyik cégben ilyet láttam aránylag nagyvonalúan fizeti a bónuszt, nyilván ez plusz szempont.

A 2M-t sokallom, az már kivétel nélkül felsővezetés szokott lenni.

2021. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!