Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi kell ahhoz, hogy csoportvez...

Mi kell ahhoz, hogy csoportvezető lehessek a Mercedes gyárban?

Figyelt kérdés

Egészen konkrétan az érdekelne, hogy mire van szükség ahhoz, hogy megpályázhassam ezt a pozíciót, mint jelenleg szalagmunkás. Illetve az érdekelne, hogy mennyi az elérhető fizetés az előbb említett pozícióban.


Kérlek csak olyanok válaszoljanak akik dolgoztak vagy dolgoznak a merciben.



2021. ápr. 19. 17:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

10-es


Ne erőltesd te szerencsétlen, még érvelni sem tudsz.


Hülye gyerek! :D

2021. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Én is érettségivel keresek bruttó 850-et te selejt 10-es.


Megsúgom, hogy mivel, hátha ezzel is tudok segíteni valakinek, mert rajtad 10-es, illetve 6-os válaszoló, nem lehet. Debilek vagyok. :D

Ilyenek osszák az észt. :D


Sisco SSNP, 5 év tapasztalat.


Ha majd nem leszel ilyen ostoba 6-os, 10-es válaszoló, akkor majd ti is rájöttök.... :)


Hülye gyerekek. :D

2021. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Sisco CCNP, bár előtte kell a CCNA képzés kedves 6-os és 10-es debil válaszolók.
2021. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Segítek 10-es debil, hülye gyerek.


A sisco oldalán mindennek utána tudsz járni, ha sikerül a google-t kezelni.


Tessék hülye gyerek. :D


[link]


Hátha így már sikerül megtalálni 10-es.

2021. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

6-os meg be tudom bizonyítani, hogy a testvérem beruttó 800-at keres!


Pedig mindig annak kell bizonyítania, aki cáfol, de ahhoz túl hülye a 6-os és a 10-es válaszoló is.

2021. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
hülyék vagytok mind
2021. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

@9-es: Autóipari cégnél dolgozom. Nem autógyár, Tier1 beszállító.

És mérnök vagyok :D. Nem 1 éve meg nem is 2.


Úgyhogy az, hogy nem tudom hogy mennek a dolgok, nem teljesen igaz.


És de, az hogy őket interjúztatja, feltételezi hogy a főnökük is. Általában úgy szokott kinézni egy interjú, hogy bennt van egy HR-es, meg az, aki a főnököd / felettesed lesz.


Mondd már el nekem, hogy egy műszakvezető mi a halálért interjúztat mérnököket? Csak kérdem... Ha nem főnöke, miért interjúztatja, meg milyen alapon ad ki nekik feladatot? :D


Le lehet nyugodtan ugatni a 6-os válaszom, de a helyek nagyrészén ez az igazság. A műszakvezetőnek nem sokkal vagy "nagyobb presztízse" mint egy sori operátornak. És fizetésben sem keresnek 4-szer annyit.


Vagy lehet te vagy retardált és mint írtam, a rokonod nem műszakvezető, hanem valami termelésvezető egy adott részlegen? :). Arról el tudom képzelni, hogy azt csinálja amit leírtál.


De ne haragudj, egy műszakvezetőnek egyáltalán nem kell olyan kvalitásokkal rendelkeznie, hogy mérnököket meg technikusokat irányítson, meg interjúztasson. Teljesen más kategória. Ezek közép-felsővezetői feladatok, a műszakvezető pedig nem minősül annak.

Helyek nagyrészén a mérnökök főnöke a termelésvezető vagy a minőségügyi vezető, vagy ahogy épp van a szervezet. A műszakvezető a műszakjában dolgozó operátorokért felel a termelésben.


Na mindegy. Akkor a Mercinél biztos úgy van ahogy te mondod :). Nekem úgy jön le, te sem ott dolgozol, csak hallomásból írogatsz ide.


De nem vitatkozok veled. Legyen igazad.

Kérdező: Majd azért ne koppanj nagyot, ha a helyek 99%-a pofánröhög, ha műszakvezető pozira benyögöd a bruttó 800 ezret.

2021. ápr. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell benyögnie, mert azt nem azonnal érte el. Kellett hozzá 7 év.


Illetve láttam a bérpapírját, mert azzal én is tisztában voltam, hogy a műszakvezetők bruttó 350-600 között kapnak (cégtől függően), illetve ha van bónusz, akkor azt is.


Én is dolgoztam ott, de már eljöttem onnan.

Mercit mondtam, de például Fehérváron az egyik műanyagipari cégnél a műszakvezetők bruttó 700-at kapnak, tehát nagy a szórás!

Te tudook olyan helyről is, ahol "csak" bruttó 450-et adnak pótlékokkal.


Én sem vitatkozom veled többet. Minden jót kívánok!

2021. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó embereknek kell benyalni.
2021. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"osszák"

"sisco"


Teljesen hihető, hogy te 850-et keresel, a műszakvezető testvéred meg mérnököket interjúztat!

2021. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!