Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezeknél a McKinsey pozícióknál...

Ezeknél a McKinsey pozícióknál mennyi lehet a reális nettó bérigény?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Nem tudom, hogy az alsó BA pozi mennyire junior szintű, de nem írják, hogy seniorokat keresnének.



2021. ápr. 19. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Melyik orszagban?

Netto berigenyhez meg tudni kene, hogy mennyit adozol, nem veletlenul szoktak bruttot megadni.

2021. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Saccra egy
2021. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Budapesten.
2021. ápr. 19. 23:06
 4/10 anonim válasza:
73%
Tudtommal Euróban fizetnek, de business analyst pozícióba nagyjából havi €3,000 bruttó körül lehet a fizetés.
2021. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az azért nem semmi. Biztos hatalmas a verseny egy pozicióért.
2021. ápr. 21. 17:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Bruttó 3000 euró az nagyjából kezdő fizetés, partnerként ennek a dupláját is meg lehet keresni simán.



Hat körös kiválasztási folyamat van, szóval nem is a verseny a lényeg, hanem hogy elképesztően magas szintű elvárásoknak megfelelni.

2021. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Partnerként a dupláját? 😂 nagyon el vagy tájolva, inkább 5-10-szeresét
2021. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Úgy tűnik egyesek eléggé el vannak tévedve.

[link]

Ez nyilván UK, Pesten jó, ha ennek a felét megkapod.

2021. ápr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A partnerek a McKinsey részvényesei, aki ismeri a céget, az tudja, hogy ez a szervezeti struktúrájának az érdekessége. Nincsenek más részvényesek, nincs a tőzsdén. Ezért a partnerek base salary felett kapnak egy halom pénzt a dealek után. És Magyarországon sem kér el sokkal kevesebb pénzt szerintem egy MOL-tól vagy OTP-től a McKinsey, mint egy Londoni banktól. Szóval nem a dupláját keresik meg egy pályakezdő business analyst-nak. Ők meg nem milliókat keresnek. Nyilván jobban fizet, mint egy nettó 250-300 ezres, átlagos gazdasági pályakezdő meló (többet is kell dolgozni), de nem milliókat, szóval ez a hülyeség nem tudom honnan jött, de többször olvastam már én is. Azért is gondolom ezt, mert sokan a külföldi egyetemük után hazajöttek az McKinsey-hez dolgozni, szóval vásárlóerőben legalábbis megkapják azt a fizut, mint kint.
2021. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdeznek bérigényt. Ők megmondják mennyit fizetnek, nem fogsz alkudozni, hidd el :D
2021. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!