Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Óvodapedagógusi képzés?...

Óvodapedagógusi képzés? Pedagógusi asszisztens képzés?

Figyelt kérdés
Tovább szeretném képezni magam, de el vagyok veszve abban, hogy mit lenne érdemes tanulni. Látom, hogy óvodapedagógust sokat keresnek, viszont találkoztam már a pedagógus asszisztensi kifejezéssel is, óvodai állás kapcsán. Mi a különbség? Az asszisztens a dajka "szépen mondva?" Melyiket mennyi idő alatt lehet elvégezni és milyen formában? Aki ebben dolgozik, mi a tapasztalata? Szívesen megallgatok bármilyen véleményt.

2021. ápr. 21. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Elég gáz az hogy, valakit a férje tart el.. Meg aki erre alapozza a jövőjét, hogy egy gazdag pasi majd eltartja..
2021. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
11-es miért lenne gáz? Pedagógusok általában így tudják csak a szakmájukat jól csinálni és szeretik a munkájukat, egy jó férj nélkül nagyon nehezen tudná fenntartani a családi légkört, ha van gyerekit felnevelni és a pedagógusokra szükség van!
2021. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

AZért gáz, mert frusztrál, hogy nem keresek annyit, hogy eltartsak egy nőt.. Én közigazgatás-szervező szakon végeztem és én se keresek sokkal többet egy pedagógusnál. És ezzel a szar fizetéssel nincs esélyem a nőknél.



Most tervezem azt, hogy esti sulira beiratkozok kőműves szakmát tanulni, hogy normális fizetésem legyen..

2021. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

De ezzel azt mondod, hogy szerinted ha egy pasi pl pedagógusnak megy az egy lúzer, mert nem tudna eltartani egy nőt?

Minden pasi aki nem tud eltartani egy nőt, az egy lúzer?

Ezt gondolod?

2021. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!