Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért dolgozol kevesebbért...

Miért dolgozol kevesebbért mint a megélhetési költségeid?

Figyelt kérdés
Számomra érthetetlen miért jár be valaki egy olyan munkahelyre, amiből képtelen önállóan megélni.

2021. ápr. 22. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem dolgozom kevesebbért, mint a megélhetési költségeim.


Számomra értehetlen, miért trollkodik Balázska ilyen irreális hülyeségekkel a gyakorin.

2021. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor a kérdés nem rád vonatkozik.
2021. ápr. 22. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Volt ilyen időszak a vállalkozói életemben. Mivel átmeneti időszak volt, ezért összehúztam magam, és felvállaltam a nehézségeit. Számomra a szabadság legalább olyan fontos, mint a pénz, és sok mindent fel tudok áldozni, de a szabadságomat nagyon nehezen.
2021. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
# Ugyan így, mint a 4-es. Pont ebben a státuszban vagyok, ahhoz, hogy azt csináljam nem sokára, amit igazán szeretnék, ahhoz most kicsit meg kell húznom a határokat.
2021. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert többet nem fizetnek sehol, és a semmi pénz meg a kevés pénz közül az utóbbi még mindig jobb.
2021. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert pályakezdőként, munkatapasztalat nélkül nem találtam sehol sem munkát. Így is csak protekcióval találtam állást. Nem keresek jól, sőt elég szarul keresek 250 bruttó, de nem kell agyonhajszolnom magam, nincsen rajtam nagy stressz, nem gyomorgörccsel járok be dolgozni, jó közösségben vagyok, minden kollégámmal jóban vagyok. Itthon élek, nem kell drága albérletet meg kaját fizetnem, közben szépen gyűjtöm a pénzem. Közben járok esti képzésre, meg nyelvet tanulok, tehát ha elköltözök, akkor külföldre megyek és nem egyedül fogok belevágni.


27/f

2021. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Adj munkát bruttó 550 ért és megyek.
2021. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A nyugdíjadat is beleszámoltad?
2021. ápr. 25. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!