Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez a kérdés a kamionsofőröknek...

Ez a kérdés a kamionsofőröknek szól! Miért választottátok ezt a hivatást? Anyagi kényszerből vagy mindig is sofőrök akartatok lenni? És végül megbántátok-e hogy ezt a munkát választottátok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 19:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én minden esetben le szoktam kötni az árut,nem kockásztatom, kollégákat már itthon de külföldön is megbüntették,magyarban 1000€ volt osztrákba 1600€.

Ha csak szimpla belföldet is csinálok itthon vagy külföldön le kötöm mindenképpen,ha valaki hülyének néz az sem érdeke.

Én azért szeretem mondhatni ezt a magyar céget mert nincs az a hajtás,nekem jó ez a nyugdíjas meló legalább van időm szabályosan közlekedni és le kötni az árut. 😁

Anno furgonnal külföldön eléggé kellet dolgozni,nagyon szerettem az Olasz-Német-Osztrák belföldeket mert mindig sos meló volt,kb semmire sem volt időm pedig szép helyeken jártam,sajnos egy idő után már kiégtem,úgy döntöttem inkább rá ülök kamionra és valami olyan céget keresek ahol nincs az a hajtás mert nem akartam újra ki készülni.


Valjuk be őszintén télen a mobilzuhanyzó nem a legjobb.😃

Egyébként egyet értek.


Spanyolba szívesen el mennék,valamiért nagyon tetszik az az ország.

Ha nem a számít annyira a jó fizetés akkor szerintem találhatsz valami gagyi céget aki mindenkit is alkalmaz,aztán irány Észak.

Ha már ebben a szakmában van az ember tényleg érdeme oda is el menni mert tény szép.


Én is ilyen vállalkozást akarok,alakítsuk meg ketten könnyebb. 🙂

Ilyen ez a kamionozás.

2021. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!