Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rendszergazda vagyok 260.000...

Rendszergazda vagyok 260.000 forintért. Jelenleg tanulás fázisba vagyok, de hogy jutok előrébb?

Figyelt kérdés
Voltam külföldön a Covid bezavart ( vendéglátásba). Ház gyűjtés miatt mentem ki. Most is visszamehetnék de nem szeretnék viszont nem látok más kiutat. Szüleimnél kell élnem, a közelbe az albérlet árak -150 től indulnak. A fizum meg ehhez képest röhejes, bár a feltételek jók és igen tanulhatok is itt. Mit tudnék csinálni? Nem 50 évesen szeretnék elköltözni. Jelenleg 28 vagyok.

2021. ápr. 24. 14:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
18%

"Mit tudnék csinálni? Nem 50 évesen szeretnék elköltözni. Jelenleg 28 vagyok."


Keress egy csajt. Háromszor alá rakétázol és probléma megoldva. Kapsz ingyen egy házat. Habár a rendszer gazdák ebbe nem olyan jók. Számtech-be igen, meg informatikában, ebbe viszont pont nem. De nem lehetetlen hogy össze jön.

2021. ápr. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 BeefEater ***** válasza:
81%

Azt írod tudsz angolul, azt, hogy szakmán belül mihez értesz azt nem láttam leírva.

Ha lehet ne csinálj lukat az önéletrajzodon külföldi vendéglátózással. Ahogy előttem már írták, Pesten keress állást valami SSC-ben. Egyik simán fel fog venni közepes angollal és közepes szakmai tudással is a jelenleginél több pénzért. Onnan meg majd meglátod egy pár év múlva.

2021. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Kihagytam a képletből. Így nulla függetlenségem lesz..
2021. máj. 2. 22:54
 24/24 anonim ***** válasza:
62%

#23

Már hogy mit ?

Vagyis mit hagytál ki a képletből?

Amitől 0 függetlenséged marad?

Elvesztettem a fonalat

2021. máj. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!