Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügy és számvitel diplomáva...

Pénzügy és számvitel diplomával milyen munkakörök érhetőek el megyeszékhelyeken, amelyek viszonylag jól fizetnek és nem kell sokat túlórázni?

Figyelt kérdés
A pénzügyes rész érdekel főleg, a számvitel nem kedvelem annyira.
2021. ápr. 26. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Bankba mehetsz előbb ügyintézőnek, aztán ha akarsz feljebb is léphetsz a ranglétrán. (Ha más tekintetben is alkalmas vagy rá.)


Nem tudom mit jelent a viszonylag jól fizet nálad, de egy pultos ügyintéző fix bére vidéken is nettó 200 ezer, ezen felül még kap mondjuk +50 ezret értékesítési bónuszként általában. Ezen kívül szoktak lenni év végi jutalmak (pl +1 havi fizetés, vagy több is akár).

2021. ápr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Ugyanilyen munkakör mennyivel fizetne többet a fővárosban?

2021. ápr. 27. 04:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem sokkal, 50 ezerrel.


Nagyobb különbségek a magasabb fizetési szinteken magasabb pozíciókban vannak már. Ha a ranglétra alján vagy akkor mindegy hol élsz, de ha már a karrieredben előbbre jársz akkor nagyobbak Pesten a különbségek.

2021. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fiókban kb. 50 ezerrel nagyobb az alapbér Budapesten, viszont a jutalék miatt a végösszeg jóval magasabb lehet, főleg vállalati tanácsadóként hiszen sokkal több a céges ügyfél.


Egyébként pedig ahogy a hármas írja, minél magasabban vagy annál nagyobbat a különbségek.

Nem vezető beosztásban bruttó 700 ezer környékén vidéken véget ér a történet - és ez már egy jobb megyeszékhelyet feltételez, multinál dolgozva senior pozicióban (Veszprém, Székesfehérvár, Tatabánya, Győr esetleg Miskolc környékén valamelyik nagyobb gyárban).



A fővárosban ennél akár 400-500 ezer bruttóval is magasabban ér véget a karrier.

2021. ápr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Melyik megye, attól is függ

Számvitel nélkül a vállalati világ kiesik.

Bár én is ott tanultam meg, mi is az?


Négy év múlva gazdasági igazgató lettem egy nem túl nagy cégnél

2021. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!