Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Úgy tudom, külföldön, pl....

Paula12 kérdése:

Úgy tudom, külföldön, pl. USA, a "paranormális kutató" mint egy államilag elismert szakmaként van jelen. Én is szeretnék ezzel hivatásszerűen foglalkozni. Magyatországon ez szerintetek is esélytelen?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hol kéne elindulnom, megmutatnom az eredményeimet, másrészt más az itteni emberek hozzáállása, kulturális beágyazottsága, mint ott. Ötletem sincs, mit tegyek, hogy ebből hivatás legyen.

2021. máj. 2. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Itt ninca ilyen.
2021. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
xd
2021. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

USA-ban bármi bejegyezhető foglalkozás, ami nem ütközik a törvényekbe és adózol utána. Yeti-vadász is lehetsz, ha akarsz.

Megítélés szempontjából itthon olyan kategóriába fogsz esni, mint a pi-víz árusok vagy Egely. De ammúgy semmi nem lehetetlen.


"más az itteni emberek hozzáállása, kulturális beágyazottsága, mint ott"

Úgy érted, itt egy picivel magasabb az iskolázottság és szűkebb réteg vevő erre?

2021. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2021. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz dolgozni, azért léteznek jobb lehetőségek is. Ezzel nagyon sokat kell majd hazudnod, különben felkopik az állad.
2021. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, bocs': miféle "eredményeket"?

Ha VALÓBAN tudsz valamit, akkor Vassyt keresd meg.

2021. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Paranormális kutató nem, de varázsáseól tanulhatsz egyetemen. Ez persze nem olyan, mint a Harry Potterben, hanem a nabonákkal foglalkozik, meg mit hittek régen avarázsláaról stb.
2021. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!