Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány héttel reális kalkulálni,...

Hány héttel reális kalkulálni, hogy munkahelyet találjon az ember?

Figyelt kérdés

Debrecenről van szó egyébként, pályakezdő, valamilyen irodai munka (akár IT), asszisztens, stb

Nyilván alap, hogy minden helyre beadta a CV-jét, ami érdekelte.



2019. ápr. 16. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mihez értesz... pályakezdőként, Debrecenben szeritnem 1-2 hónap
2019. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
@21.06: felsőfokú angol nyelvvizsga, felsőfokú végzettség (idegennyelvi kommunikátor, amúgy nem diploma)
2019. ápr. 16. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben vagyok. Eredetileg május és júniusban vizsgáztam. Októberben még elmentem egy harmadik vizsgára. Én arra számítottam, hogy így legkésőbb decemberben már biztos lesz munkahelyem. Nem így lett...

Sorra kapom az elutasítást (már ha egyáltalán visszajeleznek). Április közepe van. Az első vizsgámhoz képest majdnem egy éve nem találok munkát. :)

Ehhez kell egy nagy adag szerencse és protekció. Az utolsó 2-3 hónapban már gyakorlatilag sima felszolgálónak is beadtam, ezt így mondom. Nem csak egy-két helyre, hanem ahova csak lehetett jelentkeztem.

2019. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3#

Ismerős :(

Engem most talán felvettek volna az egyik szakmámba, de a napi 10 óra 155 ezerért nettóba nem túl kecsegtető (papíron 8 óra minimálbér többi zsebbe) ráadásul a bejárást csak félig támogatnák (15ft/km) így egy 10 ugrik is minuszba a fizetés. Ja és saját kocsival kellett volna mennem meg folyamatos készenlétben kellett volna lennem...

De az a vicc hogy néha még az ilyen hasonló helyekről se írnak vissza amiknek rossz a hírük...

Sajnos belátható időn belül ami szinte biztos az a gyári droid munka.

2019. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Otos lottot is barcsak ennyire ellehetne talalni. Kerdes nem komoly.
2019. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!