Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol fogtok dolgozni az egyetem...

Hol fogtok dolgozni az egyetem után történelem szakosok?

Figyelt kérdés
Én idén végzem el az egyetemet és kezdésnek olyan munkahelyet szeretnék ahol egyik héten kell dolgozni a másik hét pedig szabad. Az egyetem mellett is ilyen felvaltasban dolgoztam és ezt szeretném megtartani.

2021. máj. 8. 18:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
És most hol dolgozol? És mennyi pénzt kapsz? Nem tudsz ott maradni? Ha a szüleid eltartanak, akkor lehet alkalmi munkád, de megélni belőle nem lehet.
2021. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Mekiben.
2021. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Most egy tehenészetben dolgozom.
2021. máj. 13. 07:03
 14/14 anonim ***** válasza:

Hehe. Hát akkor minek oda a történelemszakos diploma?

Egy szak törivel mint tanár is nehéz lesz elhelyezkedned, nem is tudnak annyi órát adni neked, hogy tele legyen az órarended. A mi sulinkban is óraadó a töritanár, és vagy 3 iskolában dolgozik. Ha nem akarsz főállást, akkor keress óraadói állást, mint tanár. De abból megélni nem fogsz tudni.

2021. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!