Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Anyukák! Találtatok valós...

Anyukák! Találtatok valós otthoni munkát?

Figyelt kérdés
Avon, betterwarey bitcoin, ilyenek nem is érdekelnek.

2021. máj. 11. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, Onlyfans.
2021. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ismerem,de nem tudom milyen tartalom lenne megfelelő :/
2021. máj. 11. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
18+ -os, értelemszerűen. Másért úgy se fizetnek.
2021. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért láttam már fitnes meg főzős témájút de az se magyar
2021. máj. 11. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Mihez értesz?

Van valami olyan amit szerinted tudnál kamatoztatni a tudásodból?

2021. máj. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez attól is függ mihez értesz?

Ha beszélsz valamilyen idegen nyelven akkor fordító,esetleg online nyelvoktatás sem egy rossz ötlet szerintem.


Esetleg még kérdőívek kitöltésével is lehet,minimális bevételnek szerintem jó,bármikor tudod csinálni amikor időd van rá 5-10-15-20 perc álltalában egy kérdőív,heti 3x fel lépsz és megnézed jött e valami kérdőív? Ha jött akkor szépen ki töltöd amikor van rá időd.

Ha esetleg érdekel nagyon szívesen segítek,küld el az email címedet és a jól bevált oldalakról amik tényleg fizetnek küldök meghívót.

Pay Palon keresztül fizetnek,szerintem az a legjobb.


Ha jó a kézügyességed akkor otthon is alkodhatsz valamit amit aztán el tudsz adni,ez lehet bármi amit meg tudsz alkotni,legyen az festés stb..


Otthon rég nem használt dolgokat is el adhatod amikre már nincs szükséged,legalább nem porosodik és nem foglalja a helyet otthon,ebből is lehet egy kis bevételed.


Ha szeretsz írni írj egy könyvet rajzolj képregényt,ezekután mutasd meg minnél több kiadónak,ha tetszik nekik akkor ki adják.


Sok sikert.🙂

2021. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ruházatot varrsz, hanem mondjuk agyterítőt, babatakarót, az nem végzettség köteles. (egy jó könyvelő megkeresi neked a kódját)

Takarót varrni nem is agysebészet, bele lehet tanulni.

Van, aki csinálja.

2021. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem vagy szégyenlős és belefér neked az erotika is, akkor webkamerás modellként egy csomó pénzt tudsz keresni otthonról. Lehet, hogy nem épp a legtöbbek által elfogadott munka, viszont engem pont nem érdekel senki véleménye. Ellentétben a sok kamu netes munkával ez tényleg működik és akár nagyon sok pénzt is tudsz vele keresni. Én évek óta csinálom és tapasztalatból mondom neked, hogy nem olyan nagy szám az egész, viszont kéthetente többszázezres fizetéseket kapok. Nagyon megéri csinálni. Sokat hallom, hogy nincs megbízható netes munka, ami jól is fizet és amihez nem kell képesítés vagy különleges képességek, pedig van. Csak épp ez a webkamerás modellkedés nem tetszik mindenkinek az erotika miatt. De ez egyéni kérdés. Mindenki eldöntheti magának, hogy mi fér bele neki. Akár neked is bevállhat... egy próbát megérhet. Nekem például nagyon bevált.
2021. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!