Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit szóltok egy ilyen állásajá...

Mit szóltok egy ilyen állásajánlathoz? Értékesítő? Mit takarhat a munka? És a többi?

Figyelt kérdés

Dinamikusan fejlődő cég, bővítés céljából ÉRTÉKESÍTŐKET keres azonnali kezdéssel.


Amit kínálunk:


-Alap+jutalék

-Irodai Háttér

-Céges telefon

-Ingyenes oktatás

-Fiatalos csapat


Az alap plusz jutalék az azt jelenti,hogy van alapfizetés és azon felül vannak juttatások...Az alaphoz átlagkereset volt írva. Az értékesítő ebben az esetben az,aki telefonon felkeres embereket és elad illetve hirdet dolgokat, vagy inkább a házaló ügynök? Légyszi segítsetek! Az állásinterjúra azért érdemes elmenni?Vagy ez becsapás lehet és lehúzás?Kérlek segítsetek!


2010. aug. 23. 18:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Az álláshirdetésnél tanácsadó résznél volt amúgy.
2010. aug. 23. 18:03
 2/6 anonim ***** válasza:
ügynökösdi
2010. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az a gyanúm, hogy ügynöki munka, csak erre már senki nem jelentkezik, ezért találtak neki hangzatosabb elnevezést...
2010. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is erre jutottam,pedig jó let volna=(
2010. aug. 23. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ügynöki munka, és az alap fizetlsről az sem biztos, hogy fedezné a kiadásaidat, mert lehet, hogy vállalkozóit kellene hozzá kiváltanod.28L
2010. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én 2007ben jelentkeztem egy hasonlóra. Ott nem volt alap, de szerintem jól hangzik, hogy itt van. Kérdés, hogy mit kell értékesíteni, mennyire telített a piac stb.

Nekem anno az első 4 hónap nagyon gáz volt, éhhalál, de 1 évvel később már havi 800ezer ft körül számláztam. Ha valami testhezálló, új és jó vagy benne, akkor bejöhet...

Fenntartásaim lennének, de az ilyen típusú munkákkal lehet keresni...

2010. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!