Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kaposváron munkakeresés?

Kaposváron munkakeresés?

Figyelt kérdés

Létezik ember aki itt elhelyezkedett diploma nélkül és mondjuk -annak hiányában- nem gyárba ment dolgozni ? Valahogy nekem ez hihetetlen, de senki se keres abból a pár munkahely lehetőségből sem ahová beadtam a pályázatom. Sajna vissza kellett jönnöm a vírus miatt a szülőkhöz ( semmi baj a szüleimmel, a karrier része baj) és nem tudok ismét elindulni vissza, kis időre keresnék melót, de összes gyárba dolgoztam már itt és gyomrom fáj ha rágondolok, hogy vissza kéne menni.


Pont Fehérváron kezdtem dolgozni 2020 februárba és 1 hónapot voltam ott, lényegében csak betanultam WSZL-nél összesen 2 hetet voltam ott, az meg nem tapasztalat itt a Volán sem a helyi buszos cég se vesz fel, fullon vannak. Egy darab fuvaros cég sincs aki szóba állna velem.. lényegében ezért mentem el 1 éve. Most meg? Ugyan az.


Próbáltam én dohányboltba, meg ilyen útsöprögetőnek is , az utóbbiba otthonról kellett hozni a fizetést. Dohánybolt meg nem is keresett. :( aztán meg a tescoba is mentem volna, rá 2 hónapra írtak, hogy nem vettek fel. Szomorú vagyok nagyon. Ezért kérdem, hogy van itt valaki aki Kaposváron dolgozik, hogy hogyan csinálta? Oké, asztalos meg hasonló szakmunkás szakikat keresnek, de nekem csak érettségim van sajna meg ugye a hivatásos jogsi. 24 évesen ez elég gáz.



2021. máj. 12. 00:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Én 1,5 éve jöttem el, nagy cégeknél keresik a diplomást de nekem azok a cégek nem jöttek be hiába van diplomám. Nincs sok lehetőség ha meg van akkor diplomás bérminimum megy br. 215e körül.

Esetleg bonafarm, kométa, 2 órás bejelentésű pizzériák? Lehet érdemes elmenni helyileg a bolthoz, nem mindenki rakja fel az álláskeresést. Én szurkolok, mert tudom min mész keresztül ott.

2021. máj. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elvileg nincs semmi, konkrétan semmi ilyen, még a netpincér sem hív vissza. Az a durva, hogy láttam mi van 110km-vel arrább és én teljesen egy szatyorban érzem magam, én értem, hogy én miért vagyok itt, de más is? Ezt a várost konkrétan buszokkal kellene elhagyni, tömegesen, valamiért mégsem teszik. Mint Nagyatád, az még messzebb van a civilizációtól, talán kétszer láttam ott állás hírdetést, egyszer Bárdi keresett értékesítőt meg valami suli portást.
2021. máj. 12. 08:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Én diploma nélkül vagyok bár jártam egyetemre.


Pécsen voltam egyetemista aztán elmentem dolgozni programozóként. (Nem, nem milliárdokért.) Majd 2 év után otthagytam és csináltam saját vállalkozást Kaposváron. Így annyira nem releváns a válaszom szerintem.


Egyébként jelentkeztem még 2020 év végén netpincéresnek, kerestek is 2-3 hónapra rá ugye a nagy lezárásos időszakban, de akkor már a vállalkozásomon dolgoztam, így nem mentem.


Gondolom ecsetelnem sem kell, hogy nem kaposváriaknak dolgozom, mert ahogy te is írtad, itt ha keresnek is munkaerőt, senkit nem vesznek fel.


Esetleg csomagfutár? (DPD, GLS) Nem dolgoztam benne, de tudom, hogy hajtós. Csak ötletelek, hogy mit lehetne.

2021. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Minden ilyet megpróbáltam, még a postát is. Régen azt mondtam, hogy "de jó lett volna Hollandiába vagy Norvégiába születni" most meg örülnék ha Fehérvárig eljutnék. :D
2021. máj. 12. 09:31
 5/10 anonim ***** válasza:
A postára mindig vesznek fel, valamit rosszul csináltál ha nem jött össze , bár nem mindegy mire van jogsid.
2021. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van teherautóra,kamionra meg buszra meg ugye személyautóra.
2021. máj. 12. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
És a postára nem vettek fel, vagy neked nem tetszett?
2021. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem keresnek ide a postára embert, még küldemény válogatót sem, pedig oda mentem volna. :) de nincs semmi , sajna.
2021. máj. 13. 00:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Etelfutar, pizzafutar, kihordo, egyik sem? Esetleg olyan gyari osszeszerelo munka amivel ceges busszal kivisznek falvakba?
2021. máj. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Futárokat most is keresnek, a rádióba is hirdetik. A postán ne az 1~es postára menj, hanem a szállítási részre, ahol a csomagosok is vannak, a Nagygát 7~be,a sofőrők ott dolgoznak.
2021. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!