Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire elfogadható ez a...

Mennyire elfogadható ez a fizetés?

Figyelt kérdés

Heti 6 nap,napi 7 órát kell dolgozni.egy műszak,8-15ig.

Fizetés 130-140 ezer forint havonta.takarítói állás egy pékségben


2021. máj. 26. 18:11
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Győr-Moson Sopron megye.hat a ferejm mondjuk úgy hogy "jól"keres.ő a 350-400között keres havonta.ahogy én tudom mar az okj szakmák is 2 évesek meg a közelben nincs is sajnos,csak ha 30-40km-t utazok!

Egyenlőre ez van,én úgy próbálom felfogni hogy több mint a semmi,jobb mint ha ez sem lenne aztán keresgélek

2021. máj. 26. 20:40
 22/29 anonim ***** válasza:

20-as, most meleg vagyok, ako irkál neked, vagy kislány? Döntsd már el melyik h.lyeségedhez tartod magad. Ez a menstruáció ennyire beakadt neked? csak nem most lettél nagylány?


Ez neked a segítő válasz, hogy odaírod, hogy ez egy sz.r fizetés, te 10 nap alatt megkeresel ennyit? Szerinted a hazugságaiddal előrébb lesz? Idióta

2021. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ha tudnal olvasni es szoveget ertelmezni, akkor 22-es lathatnad, hogy adtam segitseget a kerdezonek, veled ellentetben, aki csak sertegetni tudja a masikat, mert mar csak ez maradt neki.


Ne erolkodj. Nincs ertelme.

2021. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Itt a gyakorin ram irtak 22-es valaszolo.


Ismernek teged.


Mondtak, hogy meg otthonrol is elkultek a szuleid, mert senki sem tudott elviselni.


Maximalisan megertem oket.


Mondtak, hogy kisegito suliba jartal a viselkedsei zavaraid miatt.


Altalanos iskola utan meg elmentel dolgozni.


Ilyen ember irkal nekem.:) Ilyen ember nagykepuskodik nekem, hogy o laborvezeto akar lenni 8 osztallyal.


Mar akkor is megirtam neked 22-es valaszolo, hogy oda diploma kell, amihez meg emelt szintu erettsegi. De mar akkor hajthatalan voltal, hogy te majd 8 osztallyal laborvezeto leszel.


Az ismeroseid irtak itt nekem, hogy mentalisan nem vagy beszamithato.


Igazuk lett.


Szoval ne erolkodj, nincs meg hozza a kepesseged, sem a szellemi szinted.


Mindenki nevet a dolgaidon. Ez maradt neked meleg hozzaszolo.

2021. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Már megint kezded ezt a kamu dumát, hogy rád írtam? :D nem volt elég, hogy elsőre sem hitte el senki, és már megint belezavarodtál, hogy meleg vagyok-e vagy menstrualó nő? :)


Nagyon erőlködsz kislány, de ez nem megy neked, gondolom fusztrál, hogy senki sem hiszi el, amiket itt hazudozni próbálsz :)


"En 10 nappal keresek brutto 380-at. Szar fizetes"


Ezt nevezed te segítségnek vagy azt, hogy debil dolgokat irkálsz ide szegény kérdezőnek :( Sajnálatra méltó vagy

2021. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ne erolkodj, keves vagy te ehhez. Meg olvasni se tudsz.


Ne! Nagyon gàz vagy. Mindenki rajtad nevet. :D :D

2021. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Te és a másik személyiséged?


Ne zavarjon, hogy újfent beégetted magad, nem is kellek hozzá. Már előre félek, mindjárt jön a menstruálós duma :(

2021. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Ne csinald mar. Mindenki rajtad nevet itt a kozelemben.


Mondom nekik, hogy azt vallja magarol ez az ember, hogy o laborvezeto akar lenni.


Mondjak nekem:


Ez? 8 osztallyal?


Jokat nevetunk rajtad. :D :D

2021. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de Győr-Moson-Sopron megyében ez az összeg ezért a munkáért nevetséges.

Heti 6 nap,ennyi pénzért.

Ennyire ne nézd már le magadat,sokkal többre is képes vagy.

Borsodban kap ennyit az ember majdnem ezért a munkáért,csak ott napi 8 óra 5 napban.


De ha te ezt szeretnéd próbáld meg,csináld aztán majd ahogy érzed.

2021. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!