Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyiért vállalják átlagosan...

Mennyiért vállalják átlagosan a könyvelők az egyéni vállalkozók stb könyvelését?

Figyelt kérdés
Például katásokét, általányt fizetőkét, vagy esetleg bt-k kft-k könyvelését?

2021. máj. 31. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ideírok egy átlagos számot, azzal se előrébb, se hátrébb nem vagy. A könyvelési díj megállapítása a legkevésbé függ a vállalkozás formájától. Alapvetően az határozza meg, hogy mennyi munka van vele. Ami elsősorban az adózási formától függ, valamint attól, hogy mennyi számlát hoz havonta. Illetve az se mindegy, hogy hol és kivel akarsz könyveltetni.
2021. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

előrébb lennék, csak kíváncsigából tettem fel a kérdést.


Ha tudsz egy példát adni, az is jó :)

2021. máj. 31. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pesten katás, áfamentes könyvelésre 8ezret fizetek havonta. Ezért majd jól lehülyéznek, hogy ablakon kidobott pénz, magamnak is meg tudnám csinálni. Ez igaz. Főzni is tudok, mégis rendelem hétköznap a kaját. Ez van, nekem ennyit megér, hogy nem nekem kell kínlódni vele.
2021. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. a 8k/hó jó árnak hangzik, nem tűnik vészesnek egyáltalán. Ez átlagos ár lehet vajon?
2021. máj. 31. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy láttam, hogy az, amikor kerestem, láttam ennél többet és kevesebbet is, 5 és 15 között volt a szórás.
2021. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam is átlag 8 ezer egy katás könyvelése, de ahogy az egyes is írta, ez rengeteg tényezőtől függ. Van olyan katásom, aki 20-at fizet, van aki csak ötöt. Kft-ből is van akinek 20 ezer a díja, van akinek 250. Rengeteg dologtól függ ez az egész.
2021. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8e, + ha igénylek mellé konzultációt akkor még +ba ráfizetek.
2021. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez reális ár, csak ne nagy irodához menj :)
2021. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!