Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy ügyfélszolgá...

Mennyit keres egy ügyfélszolgálatos a Vodafone-nál?

Figyelt kérdés

A három műszakos munkarend mit jelent? Alig van szabadidő? Érdemes bevállalni?


Egy álláskereső diplomás


2010. aug. 25. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
110.000-et sztem kézhez kapnál
2010. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ebből kiindulva sztem 90-120.000 között...

[link]

2010. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A hirdetésben is benne van, h.van egy fix összeg+jutalék...


Bár az se mindegy, mi van benne a munkaköri leírásban..A fenti hirdetésbne pl.az üzlethelyiség takarítása is szerepel:s


Szóval nem csak ügyfélszolgálati meló..:(

2010. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A Miskolci központba kerestek Call center jellegű munkára munkatársakat.


Fő feladatok:


* Lakossági Ügyfélszolgálatra érkező telefonhívások udvarias, gyors és pontos megválaszolása

* Ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, tarifacsomagokról, szolgáltatásokról

* Napi munkája mellett folyamatosan frissíti ismereteit, és figyelemmel kíséri a telekommunikációs piac változásait.

* Ügyfélszolgálatunk az év minden napján 24 órában elérhető, így több-műszakos munkarendben dolgozunk



Elvárásaink:


* Minimum középfokú iskolai végzettség (felsőfokú végzettség előny)

* Angol nyelvtudás előny

* Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

* Ügyfélközpontú szemléletmód

* Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

* Tiszta, artikulált beszéd

* Problémamegoldó képesség



Amit kínálunk:


* Színvonalas, modern munkakörülmények

* Változatos juttatási csomag

* Folyamatos fejlődési és karrier lehetőség

* Hosszú távú tervezhető foglalkoztatás

2010. aug. 25. 11:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Sztem ez alapján kapsz kb netto 100.000.et+ahogy írják is egyéb jutalékokra is számíthatsz...


Nem rossz állás sztem.

2010. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom. Bár a legjobban a 3 műszakos munkarend (folymatos) zavar.


Persze gondolom én, hogy valakinek hétvégén, ünnepnapokon és karácsonykor is kell dolgoznia, na de mindig? Azét család és barátok is van a világon!

2010. aug. 25. 11:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatomat írom le. Én ugyan Pesten dolgoztam, de ott hatalmas nagy fejetlenség van. A 3 műszakos munkarend azt jelenti, hogy bármikorra beoszthatnak, akár éjszakára is, hétvégére és ünnepnapokra is. Ez utóbbiaknál magas pótlékok vannak. Viszont hiába küldték le egy héttel előre a beosztásokat, mert azon bizony naponta változtattak, így tervezni EGYÁLTALÁN nem lehetett, egy időpontot nem tudtam úgy megbeszélni orvossal/fodrásszal/akárkivel, hogy ne kelljen azt legalább 1-szer módosítani. Óránként 10 perc szünetetd van, ez nálunk kb. semmire nem volt elég, mivel a 7. emeleten voltunk, cigizni meg csak az épüket előtt lehetett, volt 2 lift, nem túl gyorsak. 50 emberre volt 4 db wc. Így az ilyen jellegű dolgaimat leginkább a fél órás ebédszünetben végeztem (mivel ha akár csak 1 másodpercet is késel a szüneteidről, akkor már szankcionálnak), ebédelni úgyse tudtam volna, lévén nem volt egy büfé sem az egész b.szott nagy irodaházban! A 110 ezer amúgy igen, bőven megvan, főleg, ha szeretsz este dolgozni, mert akkor több a pótlék (én inkább keltem hajnalban és jöttem haza korán). Pesten ez nem valami közkedvelt munkahely, a fluktuáció igen nagy, kb. 2 hetente indult egy új csoport, mert olyan sokan mentek el. Tapasztalatszerzésnek jó, illetve ha bírod a szervezetlenséget, ám a pesti (Dévai u.) Voda elég sok ponton sérti a Munka Törvénykönyvét, ami azért valamit sejtet erről az állásról.... Maga a munka nekem még tetszett is, mert pörgős és nem unatkozol, de ez a blokkolásos rendszer (óránként szigorúan 10 perc) nem valami eu-kompatibilis dolog. Egyéb juttatások: kajajegy, illetve a teljesítmény alapján kaphatsz plusz pénzt (beszélgetések behallgatása és osztályozása), bár ez nálunk úgy működött, hogy a csókosok saját maguk kiválasztották, hogy melyik beszélgetésüket hallgassák be a górék, így persze mindig ugyanazok az emberkék kapták a plusz pénzt.
2010. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó az őszinteségedet!


Pont azt hallottam tőled, amitől félek, amit várok ettől a munkától, ami miatt döntésképtelen vagyok.


Mert lássuk be, munkanélkülinek lenni ezen a világon nem jó dolog, sosem volt könnyű munkát találni, de talán mostanában még nehezebb.


Szeretek pörögni, érdekes is lehet a munka, viszont nem akarom szétforgácsolni magam. De van más választásom, ha a diplomámmal nem találok tanári állást, bármennyire is igyekszem és írogatom a pályázatokat? Csak attól félek, hogy emellett nem fogok tudni keresgélni, pályázgatni, mert nem marad rá erőm. S nemcsak erre, de saját magamra sem. Alvás nélkül nem sokáig lehet bírni (múlt hónapban kipróbáltam, szép kis betegség lett belőle).


Mi a jobb, ha egyáltalán nincs munkád, vagy ha van, de nem álmaid munkája?

2010. aug. 25. 16:07
 9/9 anonim válasza:
A három műszak nem azt jelenti hogy egymás után 3 műszak, mint az orvosoknál a 24 és 48 óra. 8-8-8 óra csak nem fixen 8-16:30-ig hanem össze vissza, de nem egyhuzamban 3x8óra szóval aludni biztos lehet. Az más kérdés, hogy ez az életritmus mennyire kapcsolható össze a "normál" munkarendben élő barátokkal.
2011. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!