Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vodafone telefonos ügyfélszolg...

Vodafone telefonos ügyfélszolgálat/call center munkakörben mennyi nettót lehet keresni?

Figyelt kérdés
kíváncsi lennék, mert elég idegölő munkáról van szó, de telefonon nem adtak felvilágosítást erről. Remélem nem teljesítményarányos...azért érdekelne, mert albérletet is kellene fizetnem,ha felvesznek ide.
2011. szept. 4. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm ,mondjuk ő kiemelt ügyfélszolgálaton van már elég régóta ott melózik és most kap 120 nettót. Már ha nem kamuzott, de szerintem nem.
2011. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kamuzott az ismerősöd.

Nekem is dolgozott ott egy barátnőm. Van egy alapfizetés+pótlékok (délután, éjszaka, hétvége) +teljesítmény fizetés

A teljesítményt egy rendszerben mérik,hogy mennyi ideig tart egy hívás, hány hívást fogadsz, mennyire vagy kedves a telefonban stb.

Szerintem olyan 100-120 000 lehet vele keresni.

2011. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én évekkel ezelőtt (2008-ban) dolgoztam a vodánál call centerben és akkor kaptam nettó 120 ezret, ebben volt hétvégi pótlék, délutáni és éjszakai viszont nem, mert azokat a műszakokat mindig elcseréltem, inkább reggel 6-tól, vagy 7-től kezdtem a melót. De éjszakás pótlékkal sok pénz rámegy, van most ott olyan ismerősöm, aki állandó éjszakás, nettó 180 ezret keres.
2011. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!