Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet karrier/munka/áll...

Hogyan lehet karrier/munka/állásinterjúk terén önbizalmat, gyakorlatot, rutint szerezni?

Figyelt kérdés
Tudom, állásinterjúkra kell járni, de ezen kívül? Amire még gondoltam: szakmailag felkészülni, előre átgondolni, mit mondanék a rutinkérdésekre, otthon elpróbálni valakivel az állásinterjút, szakmai és állásinterjús cikkeket stb. olvasni... van egyéb használható ötletetek?

2021. jún. 12. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Állásinterjúkra kell járni igazándiból ennyi.

Én rengetegen voltam már, és tényleg már nem is izgulok, arra gondolok, hogy van még kb 40 év az életemből és ennyi, aztán ez az érzés magabiztossá tesz, nincs mit veszítenem.


Érdemes viszont felkészülni, tudd, hogy hova mész, mik az erőségeid gyengeségeid, legyél őszinte mikor kell, és legyél határozott, igen is kérdezzél rá, hogy Ön miért szeret itt dolgozni, miért jobb ez a cég Ön szerint mint a más cég, mivel tudd többet nyújtani neked, hogy szakmailag fejlődjél. Ne legyél egy bólogató halk kiskutya!

2021. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!