Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol látja magát 5 év múlva?

Hol látja magát 5 év múlva?

Figyelt kérdés
Ha ezt kérdezik egy allasinterjún és azt válaszolom, hogy remélem egy Billie Eilish koncerten, akkor mire számítsak?

2021. máj. 3. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy szerinted erre gondoltak? Utána nem adtál valami szakmai választ?
2021. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy rájönnek, hogy vacak a zenei ízlésed.
2021. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem, biztosan nem erre gondoltak. 15-20 evvel ezelött került be ez a kérdés a HR-esek repertoir-jába.

Sajnos még most is gyakran teszik fel ezt a kérdést - nagyon maradinak érzem. Mar azt sem szeretem hallani „ csak az hibázik aki dolgozik“

Ha meghallom ki tudnék futni a világból.

Ezert gondoltam, hogy vm vicces valaszt adok.

2021. máj. 3. 19:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A vicces válasz után érdemes lett volna egy “komolyabb” választ is adni szerintem. Ha meg nem is nevettek, az pláne kínos.
2021. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Ez most akkor egy kérdés, vagy csak el akartad mondani a véleményed?



Btw, sok hülye HR-es kérdés van, de ez például teljesen jó.

Én pl mérnök vagyok, és ezt meg szoktam kérdezni az általam felvételiztetektől a szakmai interjún is.


Mert jó lenne tudni, hogy milyen szakmai irányba képzeli el magát. Egyfajta határ területen dolgozunk, ahonnan sok irányba lehet tovább mozdulni. Elmenne inkább a tervezés felé? Vagy jobban érdekli a kivitelezés? Projectekben venne részt, vagy inkább a BAU érdekli? Értékesítés? Management? (pl sokan nem akarnak egyáltalán embereket vezetni semmilyen téren, ők meg is mondják, hogy nekik csak a tech vonal játszik).


Persze, téged olvasva annyi eszed nincs, hogy olyan helyre vegyenek fel, ahol ez a kérdés releváns, a neked testhezálló biztőr melóban meg maximum aközött választhatsz, hogy plázában, vagy telepen akarsz őrködni

2021. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fsms ***** válasza:
80%

Hülye kérdésre hülye válsz. Amikor tőlem kérdezték azt mondtam, hogy nyugdíjasként. Ami egyébként 1-2 év híján igaz is.

Nagyon meglepődtek.

Akkor elutasítottak, azóta kerestek párszor ajánlattal.

2021. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Én azt szoktam mondani hogy egy árok partján csuka reszegen
2021. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Kötélen lógva a pincében...
2021. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk pl van olyan junior fejleszto aki mar az elejen megmondta, hogy o ennel tobbet nem akar, es ezert 40 evesen is junior, nem akar tobb felelosseget. Masok pedig ugy gondoljak, hogy 5 ev mulva mar teljesen mar munkakorben/felelossegekkel fognak dolgozni mint amivel felvettek. Szerintem jogos, hogy erre egy ceg kivancsi.


A masik pedig, hogy ha nem gyari sormunkasnak mesz el akkor sok vallalat kivancsi a soft skillekre, es ha azt latjak, hogy egy ilyen egyszeru kerdestol zavarbajossz, felhergeled magad, megsertodsz, vagy pedig adsz egy lehet, hogy bullshit de professzionalis jol megfogalmazott valaszt akkor abbol sokat tanulnad rolad, szoval nem feltetlen csak az erdekli oket, hogy mi a valasz, hanem, hogy azt hogyan adod elo.

2021. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9-es


Akkor a következőket válaszolnám:


A jelenlegi rendkívűl komplex világgazdasági helyzetben nehéz felelős kijelentéseket tenni a jövőre vonatkozóan.


Voilá! Így mondtam is valamit meg nem is. Elegánsan kikerültem a kérdést.

2021. máj. 5. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!