Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit ér a szakmád a munkaer...

Mennyit ér a szakmád a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés

Mi a szakmád?

Mennyi a béred a statisztika szerint és mennyit kapsz valójában?



2021. jún. 14. 08:46
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
67%

Áhh, ezek a válaszok. xD


Na de, hogy legyen egy valós is.:

Szakmám: PLC programozó

Bérem statisztika szerint:

[link]

Amennyit kapok: bruttó 500 körül


Pályakezdő vagyok, szóval ne az én bérem alapján ítéljétek meg, hogy mennyit fizet ez a szakma.


Bár az bér, amit kapok regionális szinten nagyon is jó. Persze tudom, hogy itt gyakorin mindenki oviból állt munkába senior web dev-ként, meg vállalkozó, havi 10milla profittal.

Na, de én nem vagyok ennyire ügyes :)

2021. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim válasza:

#45 vagyok

Miért vagyok lepontozva? Egy 10 fős cégnél dolgozok, hetelős munkát végzek. A fizetésemből 10.000Ft adókedvezmény.

2021. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
#52 nem tudom feltűnt-e, de mindenki le van pontozva, aki a kérdésre válaszolt.
2021. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Egyik diplomám szociális szféra, a másik természetvédelmi jellegű. Nagyon érdekel(t) mindkét terület, szenvedélyből tanultam ezeket. Mérnök vagy HR-es nem tudnék lenni. Ezzel együtt nem igazán "piacosítható" tudást ad az említett két szakom. Fontos, sőt, nagyon fontos munkák, de a versenyszféra pont ezekkel a területekkel nem törődik általában (vagy tessék-lássék, ha...), az állami, önkormányzati szinten meg tudjuk, hogy áll a helyzet.
2021. jún. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
37%

Villamosmérnök hallgató vagyok, ősszel leszek végzős, nettó 1250Ft az órabérem.


Mostanában már keresgélek teljes munkaidős, diplomás pályakezdő állásokat, mert ez a gyakornoki éhbér nem elég arra, hogy elköltözzek otthonról.


Ráadásul a cégnél nem tervezik átvenni a gyakornokokat átvenni teljes munkaidőbe, miután elvégezzük az egyetemet.


F

2021. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!