Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IT project managerként multis...

IT project managerként multis tapasztalattal, felsőfokú angol nyelvtudással (5+ év) mennyi esély van külföldi munkát találni ugyanezen szakterületen belül?

Figyelt kérdés
Elsősorban UK, Németország, Hollandia, Írország érdekelne. Személyes tapasztalatoknak örülnék. Köszi

2021. jún. 24. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
LinkedIn-en pl. pillanatok alatt talalsz.
2021. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Állásajánlat van sok, de vajon felvesznek-e kizárólag magyarországi tapasztalattal?
2021. jún. 24. 13:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze, fel fognak, viszont abban igazad van, hogy magyarkent hatrannyal indulsz, ez kulonosen azokban az orszagokban van igy, ahol be szoktak referenciat kerni az elozo munkahelyekrol (Nemetorszag, Svajc stb)


En nagyjabol hasonlo hatterrel mentem ki 8 eve, kb fel evig keresgeltem, mire sikerult egy allast Becsben megcsipni egy kisebb penzugyi multinal. Oszinten szolva eleg sz*r allas volt, a fizetes sem volt az egekben, de egy ev utan mar valtani tudtam egy sokkal jobb helyre, sokkal tobb penzert.

2021. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4-es - megkérdezhetem, hogy te hogy mentél ki? Itthonról kerestél állásokat, pályáztál és egyszer csak behívtak? Vagy először kiköltöztél? Milyen oldalakon érdemes nézni? Linkedin, indeed jók?
2021. jún. 24. 15:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Itthonrol kerestem, mivel eleg jol beszelek nemetul, alapvetoen a nemet nyelvteruletre celoztam, mindent megpalyaztam ami illett a profilomhoz. Az allast amugy ugy talaltam, hogy megpalyaztam egy osztrak allast, aztan az agency aki oda toborzott felhivott, hogy ezt az allast ugyan mar betoltottek, de lenne nekik egy masik poziciojuk, ami illik hozzam.


Manapsag a legjobb szerintem az indeed, a linkedinnel az a baj, hogy ami ott megjelenik arra a fel vilag racuppan, beleertve egy rakas indiai jomunkaembert is, akik ugyan teljesen eselytelenek, de eleg nagy zajt generalnak, es abban annyira nem fog kitunni a CVd.

2021. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a masik ut ami nyitva all, es szerintem talan a legkonnyebb, hogy vannak ezek az outsourcing cegek, mint az EPAM, a Cognizant stb.. Ezek istentelen mennyisegben irnak ki allasokat, az EPAMnak pl mar kb mindenhol van Europaban irodaja, ezekre altalaban az jellemzo, hogy semmilyen hatranyod nem szarmazik abbol, ha kulfoldi vagy. A bekerulesi kovetelmenyek azert magasak, es az ilyen helyeken a fizetes sem a legjobb, de indulasnak kivalo.
2021. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A legjobban fizeto cegek ezen a teruleten ezekben az orszagokban ugye kb. igy neznek ki:

UK: FAANG (-Netflix) + Citadel es Jane Street (de utobbi 2-hoz ugysem fogsz bekerulni)

Nemetorszag: Airbnb, Amazon

Hollandia: Uber, Amazon, Databricks, Booking.com

Irorszag: FAANG (-Netflix, -Apple), Stripe


En ezek kozul akikkel interjuztam, mind a ceg karrier portaljan keresztul jelentkeztem (kiveve Apple, ott kozvetlenul rairtam recruiterre LinkedIn-en).

Esetleg kerhetsz valakitol referralt, mondjuk Blind-on.


Ha nem feltetlenul top cegekhez akarsz menni, akkor eleg szetnezni LinkedIn-en.

(en fejleszto vagyok, de feltetelezem, hogy PM poziknal is hasonlo a helyzet)

2021. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon jófejek vagytok! :)
2021. jún. 24. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!