Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún, ha kérdezik,...

Állásinterjún, ha kérdezik, hogy mesélj magadról, akkor miket kezdessz el mondani? Van valami sablon szöveg?

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 11:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobri Utrá, futtam jőőttem vásárhelyről, kedvenc eledelem a metvetarkó káposztás paszujkával csokolom.
2021. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén ezt én is utálom, de minden munkáltató és a nagymamája így szokott indítani. Legszívesebben azt mondanám "ott van az önéletrajzomban, olvassák el", de nyilván ezt nem lehet szóval csak foglald össze sablonosan és szevasz. Sok helyen úgy is arc alapján döntenek a felvétellel kapcsolatban..ha tetszel nekik majd kérdeznek és dobnak normálisabb kérdéseket, amiből már természetesebben kialakul egy párbeszéd.
2021. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!