Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek hogy fognak...

Szerintetek hogy fognak alakúlni a színes fémek árai a jövőben?

Figyelt kérdés

januárban felén csak 1300ft körül járt a vörösréz és hónapról hónapra növekedett, most 2100Ft/kg ez lehet a plafon vagy még ez is nőhet az idén?

jó lenne tudni hogy minnél jobb áron adjak le :D



2021. jún. 29. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Rézműves Ronaldóhoz van szerencsénk? :-D
2021. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Remélem, nem a helyi templom tetőborítását akarod leadni. :-D
2021. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Karcsikam te vagy az?
2021. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szemételepen dolgozom és elég sok hoszabítót meg háztartási gépet dobnak ki az emberek amit én összeszoktam szedni és le szoktam adni, jó fizetés kiegészítő, és édekelne hogy honnan tudnék infót szerezni az árak javulásárol vagy romlásárol, és nem lopok senkitől semmit, ami nem az enyém ahoz nem nyúlok.
2021. jún. 29. 22:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem lesz normális válasz?
2021. júl. 1. 15:53
 6/8 xp ali ***** válasza:
34%
A réz ára kiszámíthatatlan. Monjuk lejjebb sztem tuti nem megy. A forint is romlik, tehát ft-ban akkor is emelkednie kell az árnak, ha am a világpiaci ára nem emelkedik. Sok helyen cserélik üvegre a földben, épületekben a távközlési kebelokat, ez az egyik fontos réz-"bányászat" ma a világban. De az elektromos autókhoz meg a töltőállomásokba nagy mennyiségben kell, mert csak az a legjobb vezető. Helyes, gyűjtsed csak, tisztességes és környezetbarát dolog. Én mindig tartalékolnék, de azért folyamatosan adnék is el, pont mert nem tudom, mi lesz. A kockázatnak is van ára.
2021. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, ami a szeméttelepen van az a telep tulajdona, a senkitől nem lopsz el itt meg is dőlt :), másrészről munkaidőben csinálod, amivel szintén meglopod a céget.


Mikrót nem szoktál lopni???, abban sok a réz 1-2eFt körül + 20kg vas ami további 1-1,2eFt.

2021. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
cégnél csak kiszedem a rézkábeleket vagy a csapokat, nem vesz el sok időt a melóból nem kell kapkodni hogy bármit is számítana a cégnek, ha meg nem szedném ki akkkor a lerakóra kerülne betömöritenék és annyi, onnan nem szedi ki senki, így meg ujrahasznositásra kerúl és még fizetés kiegészítőnek is jó
2021. aug. 27. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!