Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik szakmát érné meg a...

Melyik szakmát érné meg a legjobban kitanulni, mind karrier, fizetés, és magánélet szempontjából?

Figyelt kérdés
Lassan oda kerülök, hogy befejezem az iskolát, és választanom kell, hogy "mi leszek, ha nagy leszek" Mit gondoltok ma Magyarországon mivel éri meg foglalkozni? Illetve, ti mit dolgoztok? Ha lehetne váltanátok?

2021. júl. 6. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

3

ami nagyon megéri:

Logisztikus

Közgaudász (bár ha matekkel gond van,inkább hagyd inkább)

És végül:

Hegesztő

2021. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-ső vagyok

Minősített hegesztő még akar 1 milliót megkereshet

2021. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah, aztan 50 evesen elvisz a rak, mert a vedofelszerelesek nem sokat ernek a hegesztesnel.
2021. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fogorvos vagyok. Imádom!

Jól keresek.


... rengeteget kellett tanulnom, nehéz volt az egyetem, de nem bantam meg.


Egyetem alatt csóró voltam, rossz volt nézni, osszejarni olyan ismerősökkel, akik már dolgoztak. Nem engedhettem meg magamnak egy italt, ebédet,mig ők igen. Főleg nem egy fasztivált.


Rezidenseket is elég szegeny voltam, rengeteg extra munkat vallaltam magán rendelőkben, hogy az albérletet ki tudjam fizetni egy baratommal.


Mára fordult a kocka.


Utólag nézve is megéri. 30 évesen sajat lakásom volt. Míg ők albérletben élnek. Étteremben eszek, ha úgy alakul.


Megéri" befektetni" a tanulásba az elején,hosszútávon így biztos az anyagi helyzeted.

2021. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!