Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Távmunkával kapcsolatban van...

Távmunkával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Illetve a lenti sulihoz jár családi vagy diákigazolvány?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és nincs munkahelyem.

Mivel van már egy OKJ-som,nem tudok szinte sehol ingyen szakmát tanulni, csak itt:

[link]

Ezt szeretném elvégezni,de mellette szükségem lenne valami kis jövedelemre.

Tudom,fél év nem hosszú idő,ha nem így lennénk,nem is lenne gond. Eddig nagycsaládos alapon ingyen volt a tankönyv,idén azonban mindkét tesómnak meg kellett venni--és mint tudjuk,nem olcsó--,plusz egyik tesóm idén érettségizik.Szalagavató,öltöny,bankett,ballagás.....stb.

Eléggé földhöz vágna minket ez a fél év,ha nem találnék valami befektetés nélküli itthoni melót.

Netem van,de kamerám és mikrofonom nincs.

Erotikust nem vállalnék.

Előre is köszi a válaszokat!


2010. aug. 27. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi ilyen "távmunka", mind kamu.

Illetve vannak munkák, amiket lehet távmunkában végezni, például programozás, könyvelés, de ezeket nem így hirdetik, hanem normálisan, és majd esetleg megbeszéled a munkaadóval, hogy így dolgozol. Amit kifejezetten távmunkaként hirdetnek, nulla képzettséggel, az mind kamu.


Amit el akarsz végezni, az meg modernkori rabszolgaság. Fél évre lekötöd magad nulla fizetésért, és majd a beledet is kidolgoztatják cserébe, gratulálok.

A Pennyt meg fel kéne jelenteni, mert ez burkolt munkaszerződés, csak éppen nem fizetnek érte.


Mocskos csaló világban élünk, szokj hozzá.

2010. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Családit nem fogtok kapni és valószínűleg diákigazolványt sem. Ennek a "képzés"-nek az a lényege, hogy te 6 hónapot ingyen dolgozol nekik, ők pedig cserébe adnak egy okj-s papírt. Csendben jelzem, hogy egy ilyen okj-s tanfolyam költsége messze nincs annyi mint amennyi jövedelmet megspórolnak rajtad fél év alatt.
2010. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokszor kerestem már én is, a hirdetések döntő többsége átverés vagy MLM (vagy ahhoz hasonló).
2010. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem sem jó, ha ezt csinálod. Miért nem inkább egy normális iskolát kezdesz el, vagy dolgozol most, aztán tanulsz. Mi a szakmád? Próbálj meg abban elhelyezkedni, vagy ne csinálj semmit, csak otthon ülj, még azzal is kb jobban jársz, mert ez elveszi az időd a semmiért.
2010. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!