Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek már jó ha így...

Szerintetek már jó ha így behívtak?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy munkára 40 perc busszal. Van 100% bérlettámogatas is.


Lényeg, hogy azt mondta telefonba a hr-es, hogy Zoom-os interjú lesz, továbbítja az igazgatónak.


Fel is hívott, hogy mehetek interjúra,de személyesen szeretné.

Én el is mentem. Nagyon sokszor mondta az igazgató" hogy ez jó, értékelendő"


2-3 hét mire visszaszólnak én voltam a legelső akit leinterjúztattak.



Szerintetek ha már személyesen akartak látni akkor van esélyem, hogy felvesznek?



2021. júl. 15. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van esélyed, de nem garantált. Nekem is volt olyan interjúm amit tutinak éreztem aztán mégsem engem vettek fel végül.


Most már nem is szoktam reménykedni, jelentkezek, ha behívnak elmegyek, utána állok is vissza a keresésre, ha netán felvesznek az csak kellemes meglepetés lesz.

2021. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom. Én is kerestem még azért azóta. Februárban is volt online hogy " hu de fasza vagy " majd jelentkezünk 1-2 hét múlva. Azóta se szóltak. De a hirdetés megint fent van.


Csak azért reménykedek, mert 40 fokban azért berángatni az embert nem is helyből. Meg ugye nekem ez felesleges pénz kidobás,de sajnos ez ilyen :/

2021. júl. 15. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent hogy az elso koron atmentel. Szimpatikus volt az oneletrajzod. De egyaltalan nem biztos, hogy tuti befuto vagy, foleg ha elso voltal.
2021. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen :/
2021. júl. 15. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!