Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 10000 forint emelést kaptam. ...

10000 forint emelést kaptam. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Eddig logisztika osztályon voltam csoportvezező, már 2 éve...

400000 bruttót kaptam.


Még azelőtt sima logisztikai munkatárs voltam 4 évig (főleg targoncáztam), 350000 bruttóért.


Most műszakvezetőnek léptettek elő és bruttó 10000 forint emelést kaptam összesen.


Azért fogadtam el, mert maga a pozició az jó és ha lesz benne 1-3 év tapasztalatom, akkor tudok menni máshova.


De manapság már a sima logisztikai munkatársak sem annyit keresnek mint én annó, hanem egész közel vannak az én mostani béremhez (pontosan nem tudom mennyit keresnek)...


Most 18 emberért felelek, a napom 60 százalékában targoncázok, rendeléseket veszek fel, kamionosokkal tartom a kapcsolatot, felügyelem a többiek munkáját, lepakolom a kamionokat, stb.

40 százalékban meg irodaimunkát végzek.


Szerintetek mennyire normális így ez a 410000 bruttó?


Van egy olyan érzésem, hogy palira vesznek és másnak többet fizetnének.


Budapesti cég és 3 műszakban vagyok.



2021. júl. 22. 17:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen normális, örülj neki, sokan semmit se kapnak.
2021. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!