Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ingatlanközvetítő munka?

Ingatlanközvetítő munka?

Figyelt kérdés

Érdemes belevágni?

Ha jól tudom nincs fix fizetés, de nem igazán tudom hogy működik, most úgy alakult hogy eltudnék végezni egy tanfolyamot csak nem tudom mennyire érdemes lelevágni.

Ha valaki ilyen téren dolgozik és tudja hogy megy ez az egész, nagyon sokat segítene.

A válaszokat előre is nagyon köszönöm.



2021. júl. 28. 11:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagydumásak, hazudozósok ebben a szakmában, ezzel egyetértek. De nem ilyen stílusú emberrel kell szerződni, aki nyilvánvalóan füllent és blődségeket mond és azt se tudja, hogy mi a cserép és a csempe közt a különbség. Azt is kerülni kell, aki egy 15 éves mobillal jön képeket lőni.De vannak kivételek, akik korrektek és az előítéletesség miatt ők is ugyanúgy szívnak, mert már hideghívásnál is egy kalap alá van véve a füllentős és a korrekt is.
2021. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
72%

"De nem ilyen stílusú emberrel kell szerződni"

Az a baj, hogy az ilyenek vannak többen. Azért az ilyenek vannak többen, mert a legtöbb eladó zokszó nélkül szerződik velük, akkor is, ha lerí róluk, hogy kóklerek. És mivel sokan szerződnek a kóklerekkel, nincs is igényük, hogy színvonalasan dolgozzanak, tehát öngerjesztő a folyamat.

2021. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!