Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki járt hasonló cipőben?

Valaki járt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Májusban végeztem a sulival, 2 éves erettsegin voltam ami hála isten sikerült. Viszont,azóta nem nagyon találok munkát. Nagyon sok helyen próbálkoztam, nem nagyok az igényeim,a szakmám számítógépszerelő, Zala megyében élek, Nagykanizsa

De konkrétan lehetetlen normális munkát találni.

A munkák nagy része gyari munka 3 műszakban, de a fizetés nevetséges.

Most jelentkeztem az iskolába esti technikusi képzésre.

De egyenlőre kevés a jelentkező így nem biztos hogy indul,így ha nem marad más választás el kell vállalnom a gyari munkákat.

Félre értés ne essék, nem budos a munka, csak kb az összes rokonom dolgozott ezekben a gyárakban és meg van mindnekinek róluk a véleménye.

Az egyikben enis voltam gyakorlaton, de valami borzalom,nem is a munka,inkabb ahogy bánnak az emberrel.

22/F



2021. aug. 2. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen ismerős én BAZ megyében élek és szintén lehetetlen munkát találni. Itt is csak gyári munka van. Mást nem tudsz tenni minthogy naponta nézed az álláshirdetéseket vagy egyéb tanfolyamokat amik esetleg tetszhetnek,meg reménykedni benne ha összejön a kellő számú jelentkező.ha mégsem akkor marad a gyár de csak addig amíg jobbat nem találsz
2021. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hat igen sajnos,meg talán letenni egy nyelv vizsgát hátha külföldön adódik valami munka:/ addig meg a gyárat megpróbálni,egy kis kezdő tőket ossze szedni.

Egy gyárnal már voltam interjún, de ott kiderult hogy nem is arra a munkára akartak volna amire én jelentkeztem És ami a hirdetésben is szerepelt.

Plusz nem tetszett nekik,hogy nincs munkatapasztalatom.

2021. aug. 2. 23:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Na a másik a munkatapasztalat. Mindenhová kérik de ahhoz hogy legyen munkatapasztalatod ahhoz eleve fel kell hogy vegyenek valahova
2021. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen,ez az érdekes, direkt bele írtam az önéletrajzba is hogy most végeztem az iskolával, max az a 2 év amit gyakorlaton voltam,de hát azt inkább hagyjuk.
2021. aug. 3. 00:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a 2 év is valami
2021. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,csak én számítógepszerelo szakon voltam, a gyakorlat helyen meg hangfalakat, dobozokat kellett pakolni, meg csicskazni az oktatónak (beosztás megírása,pakolás, raktárból ezt meg azt elvinni neki az irodájába) tehát semmi köze nem volt a szakmához,a gyakorlat hely egyébként a Tungsram volt,ami lámpák gyártasaval foglalkozik.
2021. aug. 3. 00:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát igen akkor nem sokat ért. Nézelődj hátha valami összejön
2021. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Addig is kitartást
2021. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, és viszont!
2021. aug. 3. 01:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Köszi 🙂
2021. aug. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!