Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki járt hasonló cipőben?

Valaki járt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Májusban végeztem a sulival, 2 éves erettsegin voltam ami hála isten sikerült. Viszont,azóta nem nagyon találok munkát. Nagyon sok helyen próbálkoztam, nem nagyok az igényeim,a szakmám számítógépszerelő, Zala megyében élek, Nagykanizsa

De konkrétan lehetetlen normális munkát találni.

A munkák nagy része gyari munka 3 műszakban, de a fizetés nevetséges.

Most jelentkeztem az iskolába esti technikusi képzésre.

De egyenlőre kevés a jelentkező így nem biztos hogy indul,így ha nem marad más választás el kell vállalnom a gyari munkákat.

Félre értés ne essék, nem budos a munka, csak kb az összes rokonom dolgozott ezekben a gyárakban és meg van mindnekinek róluk a véleménye.

Az egyikben enis voltam gyakorlaton, de valami borzalom,nem is a munka,inkabb ahogy bánnak az emberrel.

22/F



2021. aug. 2. 23:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát, számítógépszerelőként elég csekély az esélyed az elhelyezkedésre sajnos, mert döntően már laptopokat vesznek az emberek, azokat meg legtöbbször a gyártónak küldik szervizelni.


Egy egyetem elvégzése nem jön szóba?

2021. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Matematika nagyon nem az erősségem, úgyhogy nem nagyon gondolkozok ebben az irányban, meg a technikusit elvegeznem, letenni mellette egy nyelv vizsgát és kimenni Ausztriába.

Ha nem a szakmában helyezkedek el igazából nem probléma, csak lenne már valami:/

2021. aug. 3. 10:14
 13/13 anonim ***** válasza:

"Matematika nagyon nem az erősségem"

Én is azt hittem. De hála a temérdek elérhető netes anyagnak, sikerült megértenem és elvégeztem a PTI-t, munka mellett, levelezőn.

2021. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!