Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi ennek a nettó fizetése...

Kolbaszkarika kérdése:

Mennyi ennek a nettó fizetése Németországban? (kb.)

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon sok mindentől függ, én csak egy körülbelüli összegre lennék kíváncsi. Nincs gyerekem, nem vagyok házas. Heti 40 órába dolgozok 10 eurós órabérért. Előre is köszönöm a választ.
2021. aug. 4. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha havi 174 órát dolgozol átlagosan, akkor a bruttód 1740 euró lesz, ami nettóban kb 1300 euró. Nem túl izmos bér Németországban, kb. olyan mintha itthon keresnél nettó 200 ezret.

Kivéve persze, ha kint ingyenes lenne a szállásod, akkor viszont tökre megéri.

2021. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor Németországban dolgoztam, 30 évesen, gyerek nélkül, egyedülállóként, a bruttómnak kb 2/3-a volt a nettóm.
2021. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kb 13oo euro. ( most 1 euro = 352 Ft) szoval kb. 457.000 Ft

Ugye ebböl kifizeted az alberleted, melegen 500-600 euro, bevasarlas 300 euro, tankolas + egyeb igenyek, dohanyzas, haziallat. Szerintem ha ügyes vagy, es gyüjteni szeretnel, havi 200-300 eurot felre lehet tenni. ( 70- 100 ezer ft)

2021. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!