Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit szóltok ehhez az iszonyato...

Mit szóltok ehhez az iszonyatos inflációhoz, hogy lehetetlen bármire is spórolni a mai világban?

Figyelt kérdés

2013-ban kezdtem el dolgozni, akkor 10millió lett volna egy lakás. Úgy voltam vele, hogy spórolok rá. Félre tudtam tenni annyit, hogy 5-6 év alatt meg tudjam venni. De mire letelt volna az 5 év elkezdtek felmenni az árak. Igaz, hogy a fizetésem is nőtt és most is 5-8 év lenne ugyan az a lakás csak éppen most hiába lett meg a 10 millió, ahhoz kell még 20-25.

Mondhatnám azt , hogy akkor megint spórolok 5 évig és megveszem, de ha akkor is kezdhetem előlről annak nem túl sok értelme van.

Így igazából semmi értelme nagy fizetésért sokat dolgozni, bőven elég csak a napi megélhetésért dolgozni, ami évente 3-4 hónap.


2021. aug. 10. 19:01
1 2 3 4 5
 41/42 NTBS ***** válasza:
Nem tudok mit tenni.
2022. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Hitelbol, mire lejar a hiteled, hiaba fizettel vissza pl 20 misi hitelnel 38 milliot, a lakas mar reg 80-100 milkat er majd. Egy 2-3 % inflacio normalis amugy, csak a vagtato inflacio nem. Keszpenzbol eselytelen, inflalodik az onerod, a lakasarak pedig mennek fol. Megoldas ha fixalod a lakas arat egx hitellel. Persze nyilvan KP-ban idealis lakast venni, de lassul be sokunknak erre nincs eselye.
2022. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!