Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki gondolt már rá,hogy kimenne...

Ki gondolt már rá,hogy kimenne Lengyelországba dolgozni a jobb fizetés reményében?

Figyelt kérdés
Vagy inkább másik országba mennétek?Ahol jobban megfizetnének mint a Lengyeleknél?Vagy nem mennétek sehová?

2021. aug. 11. 16:09
A kérdező szavazást indított:
Kimennék Lengyelországba dolgozni
Nem mennék ki Lengyelországba mert ott sem keresnék sokkal többet
Kimennék külföldre dolgozni,de nem Lengyelországba
Nem mennék sehová,nekem elég amit itthon keresek
30 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Uj Zelandra mennek, de Msc es 10 ev munkatapasztalat nelkul kb. eselytelen lenne, ha nem kapnek elore allasajanlatot relokacios segitseggel.
2021. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a magasabb fizetésért mennék, hanem mert nagyon szeretem azt az országot, a nyelvet és a kultúrát. Nem azt mondom, hogy ingyen is csinálnám, de ha maradna annyi pénz a zsebemben, mint most, akkor örömmel kimennék dolgozni Varsóba pár évre.
2021. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Hányszor írod ezt még ki?
2021. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3 nem emlékszem hogy írtam volna ki már korábban ezt a kérdést de utánanézek.
2021. aug. 11. 16:20
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Miért pont Lengyelországba? Akkor már több értelme lenne Ausztriába vagy Németországba menni
2021. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5 a két ország közötti jó kapcsolat miatt is.
2021. aug. 11. 19:07
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Egyéb érv?
2021. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Diák vagyok, múltkor dolgoztam forgalomszámláláson diákmunkában és jöttek nyugdíjasok is dolgozni velünk. Ott mondta az egyik munkatársam, egy nénike, hogy az ő fia Lengyelországban él és dolgozik, és hogy programozó ott a férfi. Szóval ez egy létező dolog.


23/F

2021. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Én kint élek Lengyelországban (Krakkó), viszonylag közel van, sok multi cég van és már azzal is előnyöd van, ha tudsz magyarul. Csak a fizetés miatt szerintem elég gyér indok váltani országot, de ha a kaland, a szláv nyelvek is érdekelnek, mi baj lehet. Csak az én véleményem, de úgy látom, a magasabb fizetés mindig magasabb költségeket és igényeket hoz magával, tehát sokkal előbbre nem leszel ettől. Ötlet kell és saját vállalkozás.
2021. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9 de Te nem bántad meg hogy kimentél?Jól döntöttél?
2021. aug. 12. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!