Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek fogadjam el ezt a...

Szerintetek fogadjam el ezt a pozit? Utana meg lemondhatom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy felvettek külföldre egy controlling Data analyst pozicioba, oktoberi kezdessel. Itt jovo pentekig kene kozolnom, hogy elfogadom-e az offert. Kozben tegnap volt interjum egy masik pozira (Junior IT Project Manager), ami szakmailag szerintem nagyobb kihívás lenne szamomra. Egyeduli problema, hogy itt meg lenne meg egy kor, es szabadsagolas miatt, ez valszeg szak jovoutani heten lenne. Sajnos azt viszont nme tudom, hogy itt mennyit fizetnenek. Lehet tobbet, lehet kicsit kevesebbet.


Fogadjam el szerintetek a data analyst pozit, es ha ugy alakul megis az IT Project Manager pozit valasszam? Nem ciki igy visszalepni, ha egyszer kozlom hogy elfogadtam az offert? Itt mi lenne a legjobb dontes?



2021. aug. 20. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, ez uzlet
2021. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja.
2021. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen attol fugg mi erdekel. PM vagy data analytics.
2021. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!