Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy utasítsak el egy állásajá...

Hogy utasítsak el egy állásajánlatot azért, mert erkölcsileg elfogadhatatlannak tartom a céges filozófiát és a kiválasztási folyamatot?

Figyelt kérdés
Csak azok írjanak, akik érezték már hasonlóan magukat egy jelentkezéskor. És fel is ajánlották nekik a melót. Mit írtatok ilyen helyzetben a Hr-esnek?
2021. aug. 21. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Pont ezt.
2021. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Kaptál egy kedvezőbb ajánlatot, ennyit.
2021. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 ascelpius ***** válasza:
42%
Amit gondolsz. Ha amúgyse fogsz ott dolgozni, akkor kábé tök mind1 mit írsz, nem lesz kihatással rád. (persze azért nem küldjük el őket melegebb éghajlatra, sose lehet tudni hogy később összefúj-e a szél velük)
2021. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Itt olyan durva dolgokkal szembesültem, hogy ha csak ez lenne, akkor is inkább a híd alá :) Jelenleg nincs konkrét ajánlatom, de még ennek ellenére is legszívesebben sóval hinteném az egész céget, nemhogy elvállaljam a melót. De azért jókat írtatok :) köszi az ötleteket :) Jöhetnek még :)
2021. aug. 21. 21:00
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha van konkrét ajánlat sem vagy köteles megindokolni miért nem, mondd azt hogy bocsi de nem egymást keressük.. Más elképzeléseim vannak. Ha jól értem még csak a körökön vagy túl?
2021. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy szerintem pont nrm érdekli őket amikor most sorban állnak az emberek munkáért.
2021. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ascelpius ***** válasza:
78%

3as vagyok

Az összefúj a szél alatt, arra is gondoltam, hogy a jövőbeni munkahelyeden nem kell-e velük együtt dolgoznod: akkor azért ciki tud lenni, amikor azt mondja a másik cég h veled nem dolgoznának együtt ez-az-amazért

2021. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Mit befolyásol szerinted, hogy mit írsz?
2021. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
“Köszönöm a lehetőséget, de nem szeretnék élni vele.”
2021. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is volt hasonló tapasztalatom. A szakmai interjút egy arrogáns HR-es vezette, a szakmai vezető csak ült csendben. Akkor szóltalt meg amikor a HR-es szólt neki.

Interjú után írtam egy mailt, hogy nem kívánok részt venni a kiválasztási folyamatban mert az ott elhangzottak alapján olyan cégkultúra körvonalazódott előttem amely nem felel meg az elvárásaimnak. Kaptam is egy felháborodott választ, hogy nem érti mi a bajom és miből szűrtem le ezt a következtetést.

2021. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!