Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállalnátok németországi...

Vállalnátok németországi munkát most, úgy hogy nem vettetek fel oltást?

Figyelt kérdés
Lenne lehetőségem kimenni, a meló biztos lenne,(építőipar-szigetelés)de ha korlátozások, meg lezárások lesznek nem tudom hogy alakulna ezért vagyok bizonytalan, pláne ha oltáshoz kötnének mindent....

2021. aug. 22. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Oltasd be magad, ha kell a munka
2021. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Nem.


Ha véletlenül elkapod kinn és kórházba kerüsz, annak legalább 20szor annyi lesz a költsége, mint amennyivel a német fizetésed több.

2021. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha legálisan dolgozik, van biztosítása is.


De oltást be magad, és kész.

2021. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
3as: ebben igazad van, előítéletes voltam. Itthon nem divat bejelenteni az embereket az építőiparban.
2021. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
1es vagyok. mit pontoztok le? Ha be van oltva nem lesznek szövődményei és nem kerül kórházba, enyhébb tünetekkel átesik a betegségen, ezért írtam oltassa be magát. jó pénzt lehet kinn keresni, minek hagyja ki? Fiatal, egészséges, nem lesz semmi baja az oltástól!
2021. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem. Eleve nem mennék németbe..
2021. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kimentél?
2022. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!