Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a dm-ben dolgozni?

Milyen a dm-ben dolgozni?

Figyelt kérdés
Valószínű ott fogok dolgozni heti 30 órában. Első munkahelyem lesz. Mennyire megterhelő? Minden érdekelne. Tudom, hogy nem egy álommeló, de több mint 1 éve keresek munkát, és ez talán meglesz. 21/L

2021. aug. 27. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kasszás voltam, én szerettem. Oda kellett figyelni, melyik gomb melyik kedvezmény, mert nem volt rájuk írva és van vagy 10. Egyszer elbasztam egy 60 ezres vásárlásnál, azóta nem dolgozom ott.
2021. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
1 év alatt egy dm-et sikerült találnod? lol
2021. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm! #2 igen képzeld el rengeteg helyre küldtem önéletrajzot, nem csak eladó pozícióra, és még választ sem kaptam! Pedig nincs sz*r végzettségem! Tudod nem mindenki olyan szerencsés h suli után egyből felveszik!
2021. aug. 27. 21:14
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

nem tudjuk, hogy mi van az önéletrajzodban


persze bármilyen munka jobb, mint a semmi

2021. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mi lenne benne? A végzettségem plusz szakmai gyakorlat, mivel még nem dolgoztam
2021. aug. 29. 16:04
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

hát mondjuk a nyelvismeret, mert az is elég fontos

sokat lehet tanulni a nem álommelókból is, már ha egyáltalán ez volt a cél, hogy a kereskedelemben dolgozz, és nem csak úgy odasodródtál, mert nem volt már ötleted


egyáltalán mi az a munka, amit végeznél, hogyha te választhatnád ki?

mert a "mindegy, csak fizessenek" hozzáállással le lehet dolgozni egy életet, nem fog berepülni az ablakon a jó meló

2021. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nyelvismeretem egy minimális angol. De az tényleg olyan minimális hogy felesleges beírni. Érettségim van plusz szakmám (ügyviteli titkár) a szakmámban szívesen dolgoznék, meg egyébként sok olyan munka érdekel ahova kell a nyelvtudás
2021. aug. 29. 20:41
 8/16 A kérdező kommentje:
…de ugye a nyelvtudásom azt inkább hagyjuk
2021. aug. 29. 20:41
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

Mi gátol meg benne, hogy megtanulj angolul legalább középszinten?

3-4 hónap alatt le tudod. Nehéz felfogás esetén 6-7 hónap

2021. aug. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha napvégén kasszahiány van akkor 125%-kal vonják le a béredből amit alá is írsz. Elég húzós.
2021. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!