Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a dm-ben dolgozni?

Milyen a dm-ben dolgozni?

Figyelt kérdés
Valószínű ott fogok dolgozni heti 30 órában. Első munkahelyem lesz. Mennyire megterhelő? Minden érdekelne. Tudom, hogy nem egy álommeló, de több mint 1 éve keresek munkát, és ez talán meglesz. 21/L

2021. aug. 27. 17:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kezdek félni..
2021. aug. 30. 16:07
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
az ügyviteli titkár az egy kamu szakma
2021. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
??
2021. aug. 30. 22:19
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

13/13 A kérdező kommentje:


Ha nem tudsz vele elhelyezkedni akkor kamu szakma

Világos, nem?

2021. aug. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%

hát bocsi, de a szakképesítés az arról szól, hogy olyan munkát végezhess vele, amivel kapcsolatban apró oda nem figyeléssel nagy vagyoni kárt lehet okozni vagy akár életveszélyes helyzeteket lehet előidézni

na most leültetni egy embert egy Excel elé nem ilyen munka, ráadásul tele vannak az iskolaszövetkezetek motivált BSc-s szakirányos hallgatókkal akik 1-2 évig nagyon motiváltan végzik el a legalja munkát fillérekért

nálunk van a cégnél ilyen pozíció, sajnos aki végzi annak nincs linked in-je, úgyhogy nem tudom mit végzett, de valószínűleg jó német nyelvtudása van és érti az office programcsomagot

2021. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Ne aggódj a kassza hiány miatt.Én is a dmbe dolgozok és nagyon jó a kassza, konkrétan mindent kiír.
2021. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!