Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Linkedin-re feltennéd a...

Linkedin-re feltennéd a jogosítványod?

Figyelt kérdés

Pl a certificate-ekhez?


Feltéve, hogy a munkád nem sofőrködés vagy ilyesmi, viszont általában elvárás az ügyfelekkel való kapcsolattartás miatt az utazgatás ügyfelekhez.



2021. aug. 28. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2021. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak ha spéci jogsi, és a melómhoz kell.
2021. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem tettem fel, pedig van sima B-s jogsim.

Az igazat megvallva nem is nagyon láttam még senkinél, hogy ez ki lenne írva.


Ha viszont pl épp munkát keresel, akkor érdemes lehet megadni, úgy a linkedin hr recruiter résznél jobban tudnak keresni. Nézd meg, hogy skill-ként esetleg meg lehet-e adni, az lenne a legjobb.

2021. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem a linkedin nem az a platform, ahol ennek bármi jelentősége lenne.
2021. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4# Lehet azért jelentősége, mivel van ahol elvárt, hogy telephelyek között mozogj, és azért sofőrt nem fognak hozzà adni.
2021. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#5: Valójában nem, akinek szellemi munkakörben elvárás a jogosítvány, annak nem kérdés, hogy van a mai világban. Ahol meg olyan "lótifuti" munkakörről van szó, amihez kell, annak nem a linkedin a fő platform a kereséshez.
2021. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

#5 vagyok.


Néhány éve recruiterként regional plant manager-t kerestünk, bpesti iroda, Szlovákia 1 telephely, Románia 2 telephely, Mo. 2 telephely, Ukrajna 1 telephely, Szlovénia 1 telephely.Tökéletes CV, erős szakmai tapasztalat, nyelvtudás. Utólag kiderült, hogy az úriembernek bevonták ideiglenesen a jogosítványát, megsúgom nem ő lett kiválasztva, hiszen nem tudta volna ellátni a feladatát.

2021. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!