Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kitoltottem a Penny karrier...

Kitoltottem a Penny karrier oldalan a jelentkezesi lapot, ahol a valaszthato pontok kozul, azt adtam meg az egyik kerdesnel, hogy NEM tudom vallalni a tobb muszakos munkarendet es a hetvegezest. Ilyen letezik!?

Figyelt kérdés
Mert par nappal kesobb hivtak telefonon, hogy menjek be allasinterjura. Most figyelmen kivul hagytak, amit a jelentkezesi lapon all, vagy el sem olvassak ilyenkor teljesen, vagy ilyen lehetseges!? Nem tudom, hogy van-e ertelme, hogy elmenjek ra...
2021. szept. 19. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fosnak rá. Egszer engem is behívtak interjúzni egy helyre, úgy hogy világosan leírtam a jelentkezési levélbe, hogy hogy tudok munkát vállalni esti iskola mellett. Majd mikor telefonon is kerestek, akkor is megemlítettem, nem baj, menjek be interjúra meg beszéljük. Lényegében az els ő 3 percbe kiderült hogy nem tudom vállalni a munkaidejüket... De azért elrángattak a város szélére a szaros telephelyükre a semmiért.
2021. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Trollkodsz amúgy?
2021. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!