Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lenne érdemes tanulnom,...

Mit lenne érdemes tanulnom, ha van egy gazdaságinformatikus diplomám, de rájöttem, hogy inkább bölcsész gondolkodású vagyok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 18:03
 1/6 A kérdező kommentje:

Rendszergazdaként dolgozom ezzel a diplomával, egy olyan helyen, ahol elég sok mindent kell csinálni, de az informatika egyik területén sincsen mélyebb gyakorlati tudásom. Talán el tudnék helyezkedni egy junior linux, vagy windows active directory rendszergazdaként. de nem érzem azt, hogy mélyen erre vágynék, hogy egész nap ezt csináljam hátralévő életemben.


voltam korábban webfejlesztő is, de valahogy ott se sikerült megkapaszkodnom, bár az lehet, hogy közelebb állna hozzám.


van-e olyan humán terület, ahol egy IT diploma lehet hasznos, és valamelyest ki tudnám használni, hogy nekem van már egy ilyen, tudnék esetleg építeni is rá valamit?


28/F vagyok

2021. szept. 22. 18:07
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Tehát, ha jól értem IT tudással az éhező bölcsészek életére vágysz?! :D
2021. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Scrum master? Valami management pozíció esetleg?
2021. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt se vagyok agyon fizetve, ahol vagyok. És jóval elmélkedősebb, és kevésbé gyakorlati embernek érzem magam, mint, ami az IT-hez kell.
2021. szept. 22. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Projektmenedzsment jól hangzik, IT területen. IT Sales. Van egy gazdasági alaptudásod, mellé informatika. Talán még az IT beszerzést is tudom javasolni, van pár cég, ahol ez az indirekt kategória elèg nagynak számít.
2021. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Business Analystnek valószínűleg átvesznek, ők írják a dokumentációkat, emberekkel beszélgetnek arról, hogy mit szeretnének, aztán arról, hogy mit lehet megcsinálni. Az egész eléggé bölcsészes.
2021. szept. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!