Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kéne tennem,30 éves...

Mit kéne tennem,30 éves vagyok és megragadtam egy olyan munkahelyen egy,olyan munkakörben hosszú évek óta ahonnan nem tudok kitörni?

Figyelt kérdés

Az életem nem mondható rossznak

Vannak barátaim,nők az életemben,munkán kívüli érdekes hobbim.

Egy olyan kis lakásom amit a saját ízlésem szerint újítottam fel és laktam be.


Viszont a munka..anyagilag nem rossz,de hosszú évek óta megragadtam egy adott pozícióban és hiába próbálkozom,és nem, egyszerűen nem látom azt hogy a következő években előrébb tudnék jutni a ranglétrán pedig az ambícióm meg lenne rá.



2021. szept. 29. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy business coach az a segítő, akire szükséged van.

Nekem segített és megléptem egy olyan karrierváltást, amit sosem gondoltam volna, hogy meg merek lépni. Már idegrángásom volt attól, hogy beleragadtam valamibe, ami legjobb esetben is max. unalmas és esélytelen volt a jövőre nézve, de nem volt rossz a pénz, amit kaptam, a társaság se, és nem láttam a kiutat, hogy lépjek-e, merre menjek, mit csináljak.

Tudom, nem ez volt az alapvető kérdésed, de az "egyszerűen nem látom" rész emlékeztetett magamra meg a régi szitumra, gondoltam jelzem. Sok sikert!

2021. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Legfontosabb, szerintem hogy networking-et vedd komolyan cégen belül felfelé.


Emelett, nem tudom mennyire ismersz fejvadászokat, de ha van akit ismersz, akkor nyugodtan egy telefont megejthetsz neki, elmondva az elképzeléseidet, hogy milyen pozira váltanál, lehetséges, hogy fog tudni ajànlani valamit.


Kövesd a LinkedIn-en milyen open pozik vannak olyan körben, amire te szeretnèl feljebb lépni, figyeld az elvárásokat (ezeken a területeken kèpezheted magadat), illetve jelentkezz ezekre.

2021. szept. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!