Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hülyeség így bekerülni egy...

Hülyeség így bekerülni egy külföldi céghez külföldön, ha előre tudod, hogy max 1 évet maradsz ott?

Figyelt kérdés

Felvettek Csehországban egy német multihoz, kezdő pozícióba. Korabban már voltam itt gyakornok egy évet egy másik német multinál. Jelentkeztem Németországba és Ausztriába is, de sajnos ide (szerintem) tapasztalat hiányában nem vettek fel. Prágába pedig elég gyorsan.


Probléma ugye, hogy nem beszélem a cseh nyelvet, éppen ezért hosszú távon nem szeretnék itt elhelyezkedni. Úgyhogy a mostani munkahelyet ugródeszkának használnám a későbbi karrieremhez. Jobb itt a fizu, mint otthon az tény. Szerintetek hülyeség volt így belekezdeni a munkába ha jövőre nem szeretnék már itt lenni?



2021. szept. 30. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem nem hülyeség, én is csináltam ilyet régebben(nyilván a munkahelynek erről nem kell tudnia).
2021. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le, hogy felsőfokon beszélek angolul és németül.
2021. szept. 30. 14:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazabol 26 vagyok, szóval ugy erzem meg inkabb most probalok ki tobb mindent, mint kesobb.
2021. szept. 30. 14:40
 4/7 BeefEater ***** válasza:
A munkahelynek ne mondd el, hogy csak egy évre tervezel. Hozd ki belőle a maximumot és egy év múlva mire dobbantasz alapfokon csehül is fogsz tudni.
2021. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abszolut nem hulyeseg, en azert huztam le egy evet Ausztriaban, hogy utana konnyebben dobbanthassak Svajcba.
2021. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hulyeseg, kesobb is nagyon jo referencia lesz a cv-dben
2021. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemtudni mit hoz a jovo

En mar mentem olyan helyre ahol tudtam hogy max 6 honapot leszek, amig nem lesz meg a papirom

Aztan mar 3 eve itt vagyok

2021. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!