Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nehéz bekerülni egy külföldi...

Nehéz bekerülni egy külföldi fejlesztő csapatban Magyarként?

Figyelt kérdés

Lehet szürreális amit írok, de nagyon érdekel a 2D-s játék,illetve a fejlesztése.

Szeptemberben kezdtem az egyetemet, jövőre fel is tudok venni játákfejlesztés kúrzust.

Az érdekelne, hogy Magyarországról mennyire szívesen fogadják a lelkes tanulnivágyókat ilyen kaliberű cégek?

Mérnöki informatikát hallgatok,Pesten.


2019. nov. 13. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Ez akkor működhet, ha mèg most elkezdesz sajàt projekt keretein belül jàtèkokat fejleszteni, lehetőleg ne Unityvel, hanem az Unreal Enginnel, mert ahhoz C/C++ kell, ami elterjedt ebben a szakàgban, vagyha mobilra mèsz akkor java/kotlin. Ìgy pàr èv mùlva màr lesznek referencia munkàid, amivel talàn lehet esèlyed bekerülni egy cèghez. Amùgy Mo-n nem nagyon van jàtèkfejlesztès, pàr cèg akad csak.
2019. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lelkes tanulni vágyókat nem fogadnak, nekik csak tapasztalt programozó kell, aki kiválóan beszél angolul.
2019. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1:

ne zavarjon, hogy jelenleg a Unitynek van a legnagyobb fejlesztőközössége, plusz vannak pro-kontra érvek Unity, Unreal, CryEngine között amik jelenleg a 3 legnagyobb játékmotorok a piacon

gondolom kevésbé vagy kompetens a témában


visszatérve a kérdésre

kérdező attól függ mire is gondolsz pontosan, hobbi projektekre, vagy fizetős dolgokra

programozót a legnehezebb találni a tapasztalataim/olvasottak alapján

én szintén programozó vagyok, játékfejlesztés a hobbim és mellékesben is tolom néha főállás mellett, voltam/tagja vagyok hobbi csapatoknak is


ha megfelelő tudással, tapasztalattal rendelkezel, akkor szívesen fogadnak és társulnak veled, ha kevésbé vagy jártas a témában, de lelkes vagy, akkor is sok hobbi csapatba bevesznek


a fizetős projektek más téma, oda már inkább akkor vesznek be, ha kitudod termelni azt a pénzt amit rád fordítanak


kezdésnek a hobbi projekteket ajánlom, nagyon sokat lehet általuk tanulni mind szakmailag, mind csapatmunkáról

lesznek csapatok ahol elindul a projekt és X idő után belassul, megáll, esetleg végleg meghal, akkor érdemes mellette, vagy már helyette más projektet keresni

vagy ha érzed magadban a késztetést és van ötleted, akkor saját csapatot is szervezhetsz a megvalósításra


sok sikert :)

2019. nov. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!