Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az elmúlt 3 évben nem volt...

Ha az elmúlt 3 évben nem volt bejelentett állásom, a vállalkozásom építgettem, mire kezdett beindulni, jött a járvány és betett a dolognak, most keresnék rendes állást, de fogalmam sincs, hogy tüntessem fel ezt az időszakot önéletrajzban?

Figyelt kérdés
2021. okt. 5. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beírod, hogy vállalkozó voltál.
2021. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy vállalkozóig nem jutottam el, mire kiválthattam volna jött az első hullám, aztán maradtam adószámos magánszemély.
2021. okt. 5. 09:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

3 évig nem jutottál el a vállalkozóig? Akkor mit csináltál? Egy KATA kiváltása két óra.


Egyebkent, ha tenylegesen csinaltal valamit, akkor ird be az oneletrajzba, a papir elbirja, ha el tudod magyarazni. Nem a jogviszony a lenyeg, hanem a tapasztalat. De akkor is fura.

2021. okt. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Beírod, hogy mit vállalkoztál és hogy ott milyen tapasztalatot szereztél.
2021. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyedi kézműves termékeket készítettem, mire kezdtem elérni azt a bevétel szintet, hogy továbblépjek a kata-ra, akkor jött a járvány, és a visszaesés, eddig adtam magamnak időt, ha nincs változás, akkor továbblépek. Írjam be azt, hogy adószámos magánszemély voltam x ideig?
2021. okt. 5. 10:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem erdekel, hogy mi voltál, hanem hogy mit csináltál pontosan.


Én kb 8 eve vagyok KATAn, de nem ez a lenyeg, ez csak egy jogviszony, hanem a munkák amiket letettem az asztalra.

2021. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen midnegy, hogy mi voltál, a kutyát nem érdekli, hogy milyen formában végezted. Kézműves termékeket készítettél, ennyi. Komolyan mondom, a hajamat eldobom, hogy az emberek mennyire ostobán fognak hozzá az önéletrajzokhoz, teljesen lényegtelen részletekben merülnek el.
2021. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es nem is érdekelne, ha 10-15 éve lett volna, de ez fog legfelül lenni, és szeretném belőle kihozni a lehető legjobbat, mert teljesen más típusú munkákra szeretnék jelentkezni.
2021. okt. 5. 10:27
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


A kerdesed megvalaszoltuk, mindannyian ugyanazt javasolva. Mi nem ertheto még?

2021. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es köszönöm a válaszokat, érthető. A 7-es válaszra reagáltam, hogy ami másnak lényegtelen, nekem miért nem az, szerintem nem volt benne semmi értetlenkedés.
2021. okt. 5. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!